Menu

Notebook Lenovo V310

17.12.2016 08:44 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Notebook Lenovo V310

Notebook Lenovo V310 | foto: CHIP

Lenovo V310 je notebook, je k dispozici je v různých provedeních. Disponuje například volitelnou náhradní baterií, antireflexním displejem a kloubem otočným o 180 stupňů. 

Lenovo V310 přichází s tenkým designem a zároveň odolnou konstrukcí. Vybaven je až Full HD displejem ve 14 nebo 15palcovém provedení a širokoúhlým poměrem stran 16:9. Antireflexní úprava displeje nejen zabrání odleskům, ale pomůže i ke snížení únavy očí při práci.

Poháněn je až nejnovější generací procesorů Intel Core i7. Ve spojení s operačním systémem Windows 10 Pro a grafikou Intel či AMD Radeon 430M 2GB VRAM představuje zařízení i pro náročnější uživatele. Výkon notebooku ještě navyšuje operační paměť s kapacitou až 16 GB DDR4. Díky inovativnímu designu může být Lenovo V310 vybaven dvěma bateriemi, které zajišťují až 12hodinovou výdrž. Volitelné duální úložiště nabízí kombinaci rychlého SSD a vysokokapacitního HDD v jednom zařízení.

Notebook Lenovo V310 poskytuje řadu portů jako VGA, LAN či USB 3.0 a volitelné prvky zabezpečení včetně čtečky otisků prstů a zámku USB. Jakmile se uživatelé budou chtít podělit o obrazovku se svými kolegy, stačí displej uvést do vodorovné polohy. Lenovo V310 totiž disponuje pantem otočným o 180 stupňů. Notebook Lenovo V310 je na českém trhu dostupný za cenu od 12 990 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení