Menu

Notebook se dvěma displeji

07.01.2009 00:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
Lenovo Thinkpad W700ds

Notebook se dvěma displeji

Lenovo Thinkpad W700ds

 

Zajímavých novinek je na letošním CESu více. Společnost Lenovo zde například představila notebook se dvěma displeji, model ThinkPad W700ds. Prodávat se bude na objednávku i v České republice a jeho cena je zatím stanovena na 130 000 Kč vč. DPH (109 990 bez DPH).

Největší zajímavostí tohoto jinak velmi dobře vybaveného notebooku (čtyřjádrový procesor Core 2 Quad Q9100 s frekvencí 2,26 GHz, dvojice 200GB pevných disků, Blu-ray mechanika, grafika nVidia NB9E-GLM3, 4 GB RAM) je druhý displej s ůhlopříčkou 10", který je na výšku skryt za hlavním 17" displejem, a který lzde v případě potřeby nejen vysunout, ale i naklánět směrem k uživateli. Především grafické profesionály potěší, že notebook disponuje i interním kalibračním systémem, který kontroluje a upravuje správné barevné zobrazení. O této novince zatím nemáme více informací, ale již ji objednáváme na redakční test.

Michal Bareš

zdroj:www.lenovo.cz

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení