Menu

Notebooky Vaio připraveny na HD

31.01.2008 00:00 | Redakce Chip + Přidat komentář

Notebooky Vaio připraveny na HD

Firma Sony představila nové modelové řady notebooků pro jaro 2008. Mezi hlavní novinky patří především vybavenost novými procesory procesory Intel Core 2 Duo (platí pro modely AR61S, FZ31, SZ71XN a CR31), širokoúhlými WXGA displeji s technologii X-black LCD a jasným podsvícením dvojitou lampou (u vybraných modelů). Model AR61S  navržený jako komplexní řešení pro zábavu v rozlišení HD se také pyšní titulem prvního stroje vybaveného interní mechanikou Blu-ray Disk. Tento model je také vybaven 17" displejem a procesorem Intel Core 2 Duo T8100.

Nejvyšší model z řady FZ (FZ31Z) se bude dodávat se 4GB operační paměti SDRAM. I tady platí, že se jedná o notebook disponující dostatečným výkonem pro střih videa v rozlišení Full HD, ukládání na dvouvrstvé Blu-ray disky anebo prostě pro přehrávání filmů v HD. Na seznamu parametrů samozřejmě nechybí HDMI výstup, takže máte jistotu, že řada FZ30 je dobře připravena na budoucnost.

Zdroj: Sony

Pavel Trousil 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení