Menu

Nová navigace pro iPhone

30.07.2009 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
Navigace Sygic

Nová navigace pro iPhone

Slovenská společnost Sygic nabízí řešení navigační aplikace pro nový iPhone 3G S, který dnes oficiálně přichází na český trh. Navigace Sygic je první opravdovou turn-by-turn navigační aplikací, která je k dostání přes Apple iTunes pro iPhone 3G a nový model 3G S. Navigace si odbyla svojí premiéru 18. června v Austrálii, na Novém Zélandu a v Jihovýchodní Asii. Sygic je jednou ze dvou společností na světě, které nabízejí takovouto turn-by-turn navigační aplikaci pro telefony iPhone.

Slovenská společnost Sygic nabízí unikátní hlasovou turn-by-turn navigaci pro nový iPhone 3G S, jehož prodej v České republice byl dnes oficiálně zahájen. Díky navigační aplikaci Sygic, která je k dostání přes Apple iTunes, tak lze snadno přeměnit jakýkoli iPhone na plnohodnotné navigační zařízení. Stačí si do telefonu stáhnout z iTunes aplikaci Sygic Mobile Maps Europe - Turn-by-Turn Voice Guided GPS Navigation a pak už jen zapojit zdroj a umístit iPhone do držáku na předním skle.

Navigace Sygic Mobile Maps Europe pro iPhone obsahuje mapy 41 evropských zemí a dokáže navigovat ve více než dvaceti jazycích, včetně češtiny a slovenštiny. Aplikace Sygic Mobile Maps Europe je v České republice kromě iPhonu dostupná prostřednictvím portálu www.ceda.cz i pro více než 150 mobilních zařízení s operačním systémem Symbian a Windows Mobile. V nejbližší době se připravuje její uvedení do běžné obchodní sítě a připravuje se rovněž on-line obchod přímo na stránkách společnosti Sygic.

Navigační aplikace Sygic pro iPhone jsou dostupné v mnoha zemích světa včetně České republiky a Slovenska. Sygic již nyní naviguje v Evropě, USA, Kanadě, Mexiku, Rusku, Jihovýchodní Asii, Austrálii a na Novém Zélandu, kde si od uvedení do prodeje drží přední prodejní příčky v kategorii mobilních navigací. V Anglii byl Sygic vybrán týmem iTunes jako dopoučená aplikace „Featured Application".

Všechny mapy aplikace Sygic jsou uloženy přímo v zařízení a není tedy zapotřebí jakákoli data stahovat během jízdy. Používání navigace je tak mnohem rychlejší, jednodušší a zároveň cenově výhodnější. Po zakoupení softwaru Sygic nejsou uživatelé nijak časově limitováni v jeho využívání a v pořizovací ceně jsou zahrnuty všechny aktuální mapy. Nehrozí tak žádné další měsíční nebo následné poplatky.

Další technické informace o softwaru Sygic Mobile Maps najdete na www.sygic.com.

Vratislav Klega

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení