Menu

Nová předplacená karta Vodafonu: maximálně 30 Kč za den za vše

29.07.2019 15:32 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Nová předplacená karta Vodafonu: maximálně 30 Kč za den za vše

Nová předplacená karta Vodafonu: maximálně 30 Kč za den za vše | foto: CHIP

Od 1. srpna uvede Vodafone na trh novou Předplacenou kartu 30. Zákazník s ní utratí za den maximálně 30 korun a může ji neomezeně využívat.

Minuta volání, SMS zpráva i 10 MB dat budou stát s předplacenou kartou vždy 3 Kč. Tyto ceny ovšem platí do chvíle, než zákazník utratí za den 30 Kč. Pak už získá až do půlnoci neomezené volání a SMS do všech sítí a současně 300 MB dat.

napad-roku-nahled

Vodafone pokládá novu kartu za revoluční. Na trhu předplacených karet jsou buď nabídky, kdy zákazník platí vyšší jednotkové ceny, nebo si musí aktivovat výhodnější balíčky služeb, které však mají dlouhodobější platnost. „Předplacenou kartu 30 považujeme za revoluci v předplacených službách,“ říká Petr Dvořák, generální ředitel společnosti Vodafone Czech Republic. „Karta je výhodná a jednoduchá. Kdo nepotřebuje používat telefon, tak peníze neutratí. A kdo zrovna potřebuje hodně volat, psát nebo datovat, nezaplatí více než 30 korun za den,“ dodává.

Zákazník si tak může vybrat, jestli chce využívat neomezené služby, nebo optimalizovat svoji útratu. Do denního limitu 30 korun se počítá volání, SMS zprávy a data v rámci České republiky a roamingové Zóny 1. Sledovat průběžnou denní útratu lze v aplikaci Můj Vodafone, jakmile za den zákazník využije služby v hodnotě 30 korun, dostane informační SMS zprávu o získání výhod.

Nová Předplacená karta 30 bude od srpna k dostání v prodejnách a také eShopu Vodafone. Na kartě bude přednabitý kredit 200 Kč a cena karty bude také 200 Kč. Více informací o kartě na vodafone.cz/predplacene-karty.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení