Menu

Nová verze dokovací stanice Belkin pro Thunderbolt

08.06.2012 13:28 | Redakce Chip + Přidat komentář
Belkin představil na Computextu novou verzi své dokovací stanice pro Thunderbolt. Prostřednictvím jediného Thunderbolt kabelu lze připojit až devět zařízení. Stojí ale opravdu pořádný ranec.

Dokovací stanice je osazena Thunderbolt portem, trojicí USB 3.0 portů (v minulé verzi byly pouze pomalejší USB 2.0), dále na ní najdeme eSATA konektor, audiovstup a audiovýstup typu jack, gigabitový LAN konektor a miniDisplayPort (dodává se s redukcí na HDMI) pro připojení externího monitoru. Pro uživatele, kteří potřebují připojit ještě více zařízení, nabízí stanice možnost řetězení až šesti zařízení s Thunderboltem. Dokovací stanice je kompatibilní jak s platformou PC, tak s počítači Apple Mac. Zajímavá krabička, jen její cena je neuvěřitelně vysoká. Za dokovací stanici bude Belkin chtít 8 999 Kč a jeden Thunderbolt kabel bude navíc prodávat za 1 499 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení