Menu

Nové aplikace Bamboo

23.02.2009 00:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
Mah Jongg a Sandy Sings

Nové aplikace Bamboo

Bamboo přináší další aplikace pro interaktivní a zábavnou práci na počítači. Nevíte, co je Bamboo? Čtěte zde: www.chip.cz/cs/novinky-ze-sveta-it/wacom-bamboo.html

Mah Jongg - čínská hra s novým rozhraním

Mah Jongg - velmi oblíbená čínská logická hra ve stylu solitaire - je nyní rovněž k  dispozici jako Bamboo Mini. Uživatelé mohou hrát až na deseti úrovních, a to buď pod časovým tlakem v arkádovém módu nebo na samostatné úrovni. Díky metodě „drag and drop" při práci s kameny pomocí pera je hraní této verze Mah Jongg zábavnější a dělá dojem skutečné hry.

Sandy Signs - pocit léta po celý rok

Jste naladěni na léto? S pomocí Sandy Signs, novou aplikací Bamboo Mini, si můžete hrát s perem podobně jako s klackem na písku na pláži. Můžete vytvořit zprávu a  poslat ji přímo příteli jako speciální pohlednici nebo můžete pro zábavu honit kraba.
Pomocí nového Bamboo Mini můžete být naladěni na léto po celý rok.

Bamboo Mini Sandy Signs bude nabízen ke stažení od 10. března 2009.

Oba nové nástroje jsou k dispozici pro uživatele Bamboo zdarma ke stažení na adrese www.wacom.eu/bamboo.

Vratislav Klega

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení