Menu

Nové hry do mobilu

01.09.2008 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
Nostromo sází na nostalgii

Nostromo představuje další atraktivní hry se známými postavičkami

Společnost Nostromo, přední evropský vydavatel her a zábavního obsahu pro mobilní telefony, uvádí na trh další nové Java hry i neherní obsah pod známými licencemi Jen počkej!, Pat & Mat a Želvy Ninja. Java hra Jen počkej! je, společně  s tapetami, tématy i animacemi, k dispozici již nyní v nabídce českých mobilních operátorů. Nabídka Pat & Mat a Želvy Ninja bude uvedena v průběhu září. Nostromo vlastní licence pro distribuci her a neherního obsahu se známými postavičkami i pro země střední a východní Evropy, a to především pro trh Slovenska, Polska, Maďarska, Ruska, Ukrajiny a zemí bývalé Jugoslávie. Licence Želvy Ninja je celosvětová. Vedle mobilních operátorů se nabídka objeví také u provozovatelů služeb Premium SMS.

V zábavné mobilní hře Jen počkej! se hráči musejí starat o uvězněného Vlka. Tato unikátní mobilní hra, na rozdíl od všech jiných mobilních her, neběží jen v okamžiku spuštění, ale odvíjí se v reálném čase. To znamená, že Vlk reaguje i na dobu, kdy hra není vůbec spuštěná.  Fanoušci Vlka a Zajíce jistě uvítají i možnost vyzdobit si svůj mobilní telefon tapetami, tématy či animacemi ze známého kresleného seriálu, který je jistě vryt do paměti všech věkových kategorií.

V polovině září bude také uvedena hra a neherní obsah s postavičkami Pata a Mata ze známého kresleného seriálu  A je to!.  Dva sympatičtí kutilové-nešikové Pat a Mat dostanou hlad a hledají způsob, jak získat něco k jídlu. Ani tento úkol pro ně nebude tak jednoduchý, jak se může na první pohled zdát. Hráči si užijí spoustu zábavy, přesně ve stylu populárního televizního seriálu.

Na přelomu září a října je naplánována třetí atraktivní novinka letošního podzimu - pokračování úspěšného titulu Želvy Ninja. Hra navazuje na dějovou linii páté sezóny nového televizního seriálu o výjimečně nadaných želvách.

Jsem rád, že se nám opět podařilo získat velmi atraktivní licence domácích i zahraničních titulů a věřím, že si nové hry se známými postavičkami najdou své příznivce i mezi majiteli mobilních telefonů," říká Petr Litoš, ředitel společnosti Nostromo. „Prostřednictvím našich partnerů budeme hry i neherní produkty distribuovat nejen v České republice, ale i v dalších evropských zemích. Tomu jsme přizpůsobili jak jazykové verze, tak i podporu značného množství mobilních telefonů."

Vratislav Klega

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení