Menu

Nové multifunkční tiskárny DeskJet Ink Advantage

01.11.2017 11:12 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Nové multifunkční tiskárny DeskJet Ink Advantage

Nové multifunkční tiskárny DeskJet Ink Advantage | foto: CHIP

HP má v nabídce dvě nové domácí inkoustové multifunkční tiskárny: HP DeskJet Ink Advantage 5275 a 5075. Jsou vhodné pro uživatele, kteří potřebují tisknout velké množství dokumentů a fotografií v různých formátech. 

DeskJet Ink Advantage 5275 a 5075 nahrazují modely 4535 a 4675 a nabízí nové funkce. Hlavní K ovládání slouží intuitivní 5,8cm dotykové displeje, které usnadňují zejména zpracování velkého objemu dokumentů. Nastavení Wi-Fi připojení zabere podle výrobce méně než minutu a díky funkci Wi-Fi Direct lze tisknout přímo z mobilních zařízení, nebo se k tiskárně připojit dokonce i bez přístupu k domácí síti. K novým tiskárnám se můžete připojit i přes Bluetooth.

Kromě spousty funkcí zlepšujících mobilitu se HP DeskJet Ink Advantage 5275 i 5075 mohou pochlubit také nízkou cenou a vysokou rychlostí tisku: zvládnou až 10 černobílých a 7 barevných stran ve formátu A4 za minutu. Oba modely mají vstupní zásobník na 100 listů a výstupní zásobník na 25 listů papíru a zvládají automatický duplex. HP DeskJet Ink Advantage 5275 má kromě toho také automatický podavač dokumentů a zabudovaný fax.

S volně dostupnou aplikací HP Smart mohou uživateké bezdrátově tisknout, kopírovat i skenovat z většiny chytrých telefonů a tabletů s operačními systémy iOS, Android a Windows a zároveň si rychle a jednoduše objednat nové inkoustové kazety. HP Social Media Snapshots jim zase umožní tisk, úpravu i sdílení fotografií z Facebooku, Instagramu a Flickru přímo na telefonu. Nové barevné tiskárny HP DeskJet Ink Advantage 5275 a 5075 jsou už v obchodech dostupné za cenu začínající na 2699 Kč za model 5275 a za 1999 Kč za 5075.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení