Menu

Nové navigace pro řidiče

18.06.2012 07:57 | Redakce Chip + Přidat komentář
TomTom rozšiřuje své portfolio o nové navigace Via 130, Via 135 a navigaci Start 60 s doživotním přístupem ke změnám prostřednictvím systému Map Share. Ovládání hlasem nebo nadstandardní displej zajistí větší pohodlí i bezpečnost.

Nové navigace Via a Start disponují systémem bezplatných denních aktualizací změn na mapách TomTom pro celou dobu jejich životnosti. Aktualizace jsou založeny na zprávách komunity 21 milionů uživatelů TomTom Map Share a pomáhají řidičům vypořádat se s častými změnami silničního provozu, jako jsou nová omezení rychlosti nebo neprůjezdné silnice.

Zatímco navigace TomTom Via 130 má 4,3palcový displej a TomTom Via 135 má velikost 5 palců, nová navigace TomTom Start 60 přináší největší displej ze všech přenosných navigačních zařízení TomTom.  Jasný 6" displej je přehlednější a má velká tlačítka a snadněji se ovládá. TomTom Start 60 navíc obsahuje dvojí montážní systém, který umožňuje upevnění zařízení na čelní sklo nebo na palubní desku.

TomTom Via 130 + 2 roky aktualizace mapy s ovládáním hlasem a 4,3" displejem je nyní k dispozici za cenu od 4 490 Kč bez DPH. TomTom Via 135 + 2 roky aktualizace mapy se stejnými funkcemi a 5" displejem je v prodeji za cenu 4 990 Kč DPH. TomTom Start 60 + 2 roky aktualizace mapy s přehledným 6" displejem je k dispozici za cenu 5 290 Kč bez DPH.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení