Menu

Nové notebooky Sony Vaio

08.07.2009 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
spousta nových modelů

Nové notebooky Sony Vaio

spousta nových modelů

Společnost Sony oznámila uvedení nových modelů Vaio. Novinky se týkají kompletní produktové řady, od nejmeších ultrapřenosných notebooků, až po velká herní DTRka. Všechny notebooky jsou zatím prodávány s operačním systémem Windows Vista, ale Sony již ohlásilo, že jakmile budou Windows 7 oficiálně dostupná, mohou majitelé těchto notebooků zdarma a okamžitě upgradovat na očekávaný nový systém.

V kategorii malých notebooků byly uvedeny tři řady: TT21, Z41 a SR49.

Řada TT21 VGN-TT21XN/B
Velmi lehký a přenosný notebook stylového designu pro mobilní profesionály. VAIO série TT je vyroben z karbonových vláken, s LED podsvícením displeje a při práci na akumulátor vydrží až 9 hodin.

Řada Z41 VGN-Z41XD/B
13,1" tenký a lehký notebook řady Z kombinuje elegantní a pevné karbonové šasi s výkonným hardwarem. Displej X-black LCD s LED podsvícením, zvýšenou odolností proti poškrábání a vysokým rozlišením přináší dobrý obraz pro práci i zábavu. Velkou výhodou tohoto modelu jsou dvě grafické karty, poskytující možnost volby mezi grafickým výkonem a výdrží na baterii.

Řada SR49 VGN-SR49VN/H
Lehký a stylový 13,3" notebook pro práci i zábavu s LED podsvícením displeje. Notebook řady SR je kompaktní přístroj pro mobilní použití. Pět programovatelných tlačítek usnadňuje spouštění vybraných aplikací pouhým jedním stiskem. Velmi praktický pro časté cestování.

 

Novinky se objevily i v oblasti lifestylových notebooků. Pro uživatele, kteří se při výběru přenosného počítače řídí hlavně očima jsou určeny řady CS a NS.

Řada CS31

VGN-CS31S/Q, VGN-CS31S/T, VGN-CS31S/R, VGN-CS31S/W, VGN-CS31S/P, VGNCS31S/V

Módní a stylový notebook, který vypadá po vašem boku opravdu dobrě. Speciální design, včetně extralesklého "pianového laku", je nabízen v šesti barvách a obsahuje mimo jiné unikátní registrovaný nátisk písma na klávesách notebooku, elegantní barvy a k tomu dostatečný výkon pro práci i zábavu. Sladění se stejně barevným příslušenstvím je pak už jen třešničkou na dortu k celkové spokojenosti majetele či majitelky.

 

Řada NS31 VGN-NS31S/S,VGN-NS31M/S
Notebook pro každodenní použití s elegantním „textilním" potiskem bude vždy záviděníhodným doplňkem. Tyto notebooky jsou ideálním vyvážením mezi jednoduchostí, stylem a výkonem.

 

Pro uživatele, kteří preferují hraní her a sledování filmů, jdou určeny modely řad FW41 a AW31. Dvoulampové podsvícení displeje u notebooku řady AW a vybraných modelů řady FW přináší výjimečnou kvalitu podání barev a ostrosti. Společně s HDMI rozhraním, DLNA technologií a Blu-ray vypalovací/combo mechanikou přináší jedinečné zážitky při použití na poli domácí zábavy.

Řada FW41 VGN-FW41ZJ/H, VGN-FW41M/H, VGN-FW41E/H

Plně vybavený 16,4" notebook, ideální jako centrum domácí zábavy. Vypalte 50 GB dat na jeden Blu-ray disk, přehrávejte videa v plném rozlišení na Full HD displeji, užívejte si kvalitní hardware a usnadněte si svou práci pomocí balíku předinstalovaného software. Programové vybavení usnadní kopírování, editaci a vypalování videa, hudby a fotografií.

Řada AW31 VGN-AW31S/B

Vlajková loď v kategorii VAIO notebooků určených pro zábavu. Kvalitní displej s dvoulampovým podsvícením a Full HD rozlišením přináší jasný a ostrý obraz. Ve spojení s Blu-ray vypalovací mechanikou je notebook vhodný pro domácí zábavu více než jakýkoli jiný.

Zdroj: Sony

Michal Bareš

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení