Menu

Nové projektory Acer P7

24.05.2014 20:10 | Pavel Trousil + Přidat komentář

Společnost Acer představila novou řadu projektorů s vysokým rozlišením. Projektory Acer P7 v sobě spojují výkon a kvalitu obrazu a lze je použít jak ve velkém sále, tak v malé zasedací místnosti.

acer-p7-series-projector-nahled

Projektory Acer P nabízí kvalitní Full HD obraz, případně obraz s rozlišením WUXGA (1900×1200) a jsou vhodné pro malé i velké konferenční místnosti. Jejich jas je až 5 000 lumenů a mají několik vstupních/výstupních rozhraní a nabízí multimediálními plug-and-play funkce.

V projektorech se využívá technologie Acer ColorBoost II+ pro zlepšení barev a Acer ColorSafe II, která eliminuje jejich blednutí. Projektor Acer P7 se může pochlubit technologií Lens Shift, která umožňuje nastavení obrazu. Uživatelé mohou otáčet ovládacím kolečkem a posouvat promítaný obraz buď horizontálně, nebo vertikálně bez zkreslení a v jeho původním formátu a velikosti.

Projektory Acer P7 jsou osazeny třemi porty HDMI a dvěma D-Sub a navíc mohou uživatelé díky bezdrátovému připojení a možnosti zrcadlení obrazu promítat obsah přímo z jejich mobilních zařízení.

p7605-7-nahled

Projektory Acer P7 se budou prodávat za doporučenou koncovou cenu 52 990 Kč za model P7505 (1080P verze) a 59 990 Kč za model P7605 (WUXGA verze). Projektory také podporují 3D projekce. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení