Menu

Nové véčko Doro 6050 pro seniory

22.02.2018 15:43 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Nové véčko Doro 6050 pro seniory

Nové véčko Doro 6050 pro seniory | foto: CHIP

Novou řadu snadno ovladatelných telefonů pro seniory Doro obohatí na českém trhu novinka. Elegantní véčko Doro 6050 s velkým displejem a kompaktní, snadno ovladatelnou klávesnicí. K dostání bude ve dvou barevných provedeních.

Nové véčko rozšiřuje řadu základních modelů švédského výrobce telefonů Doro, kterou tvoří tlačítkový Doro 1360 a véčko Doro 2404. Doro 6050 nabízí podle výrobce kvalitní zvuk, uzpůsobený i pro komunikaci s naslouchátkem. Telefon má samostatné klávesy pro rychlé spuštění fotoaparátu s bleskem, svítilny, zasílání SMSek nebo TOP 10 oblíbených kontaktů. Osoby, které hůře vidí, ocení možnost nastavit si velikost textu. Telefon je vybavený 3Mpx fotoaparátem, rádiem a svítilnou. Podobně jako ostatní modely je doplněn nabíjecím stojánkem, protože připojení standardního nabíjecího kabelu může být pro osoby se zrakovým i hmatovým omezením ztížené.

Véčko Doro 6050 je kromě hlavního 2,8"displeje osazené i externím displejem, který bez nutnosti otevření umožňuje zjistit přesný čas nebo poznat, kdo volá. Uživatele upozorňuje také na příchozí SMSku nebo indikuje proces nabíjení. A díky vestavěnému asistenčnímu tlačítku je snadné přivolat telefonem pomoc v případě nouze. Véčko Doro 6050 Graphite White s externím displejem se prodává za 1799 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení