Menu

Novinky Samsungu na CeBITu

07.03.2008 00:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
Samsung na CeBITu představil řadu novinek. Především nové laserové tiskárny a multifunkční zařízení (CLP-310 i CLX-3170 MFP).

Novinky Samsungu na CeBITu

Samsung na CeBITu představil řadu novinek. Především nové laserové tiskárny a multifunkční zařízení (CLP-310 i CLX-3170 MFP). Samsung je představil jako nejmenšími a nejtišší zástupce svého druhu na světě. Na výběr jsou modely dvou barev - černá či kombinace dvou odstínů šedé. Technologie NO-NOIS podle Samsungu zajišťuje maximální hladinu zvuku 46 decibelů, takže si zařízení můžete bez obav postavit na psací stůl a nebude vás rušit při práci. Dva modely tiskáren se mohou pochlubit bezdrátovým připojením - najdete je pod označením LP-315W a CLX-3175FW.

Na stánku Samsungu nechyběly samozřejmě ani monitory. Zajímavý je například monitor SyncMaster 2263DX. Jde o 22" LCD monitor, ke kterému se přes USB monitor připojuje další, 7" displej. Tento model zvyšuje produktivitu uživatelů, kteří chtějí používat dva monitory (menší displej může být například vyhrazen komunikaci). Díky tomu, že druhý displej se k monitoru 2263DX připojuje přes USB port, odpadají dodatečné náklady na druhou grafickou kartu.

K vidění byl ale například i největší LCD televizor „Ultra High Definition" s úhlopříčkou 82" a také „Multi-Display" řešení. K jednomu počítači můžete připojit pomocí USB až třeba osm monitorů. Zajímavé jsou i nové MP3 přehrávače ve stylu iPod touch. Zajímavý je i Ultra Mobile PC - Q1 Ultra se 7" displejem (1024 x 600 bodů) a klávesami po stranách. Provozovat na něm můžete i Visty a nově se dodává i s rychlejším procesorem Intel Core Solo U1500 s frekvencí 1,33 GHz (dříve  Intel A100 nebo A110).

Pavel Trousil

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení