Menu

Nový 4/8/12pozicový NAS QNAP TS-x63XU do racku

05.06.2018 19:41 | Milan Loucký + Přidat komentář
Nový 4/8/12pozicový NAS QNAP TS-x63XU do racku

Nový 4/8/12pozicový NAS QNAP TS-x63XU do racku | foto: CHIP

Modelová řada TS-x63XU bude obsahovat 4, 8 a 12 pozicové provedení s možností jednoho nebo redundantního napájecího zdroje.

TS-x63XU podporuje sítě 10GbE a nabízí čtyřjádrový 2,0GHz procesor řady G od AMD, 4 GB operační paměti DDR3L (rozšiřitelné až na 16 GB) a snadnou škálovatelnost. Je tak ideálním úložným řešením pro použití v datových centrech, kde se kladou vysoké nároky na šířku pásma i pro virtualizační aplikace.

Díky předinstalované síťové kartě s jedním portem 10GbE 10GBASE-T (podporuje přenosy dat 10G/5G/2,5G/1G/100M) a akceleraci šifrování AES-NI poskytuje série TS-x63XU rychlost čtení až 745 MB/s a rychlost zápisu až 607 MB/s. Řada TS-x63XU podporuje SSD cache, stupňovanou alokaci úložiště a vynikající rozšířitelnost pomocí 12pozicové rozšiřující jednotky QNAP. Je tak ideálním řešením také pro obchodní organizace, které potřebují zabezpečený soukromý cloud a účinnou IT infrastrukturu pro sítě 10GbE.

Díky optimalizaci pro virtualizační prostředí podporuje řada TS-x63XU VMware, Citrix, Microsoft Hyper-V a Windows Server 2012 R2. Umožňuje i nativně hosting virtuálních počítačů (Windows, Linux, UNIX a Android) a kontejnerů LXC a Docker. Inteligentní operační systém QTS přináší obsáhlé řešení pro ukládání, zálohování, sdílení a centrální správu. Rovněž je poskytována podpora snímků (v blokovém režimu), které pomáhají uživatelům rychle obnovit NAS do předem nahraného stavu, a jsou tak ideálním řešením ke zmírnění důsledků neočekáváného selhání NAS nebo útoku ransomwaru.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení