Menu

Nový bílý toner od Xeroxu

19.12.2017 15:05 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Nový bílý toner od Xeroxu

Nový bílý toner od Xeroxu | foto: CHIP

Uživatelé tiskových zařízení Xerox mohou využít nový bílý toner „White Dry Ink” pro tiskový stroj Xerox iGen 5 Press. Xerox tak doplňuje již dříve uvedenou oranžovou, modrou a zelenou doplňkovou přímou barvu a čirý toner. 

Bílá barva umožňuje dosáhnout výrazného efektu, který z běžných tiskovin vytváří na barevných i transparentních materiálech lákavé produkty s unikátním vzhledem a povrchem. Doplňkové přímé barvy rozšiřují barevný gamut a lze tak simulovat drtivou většinu Pantone barev. Čirý toner umožňuje parciální „lakování“ a speciální efekty.

Xerox iGen 5 umožňuje tisknout v režimu CMYK s bílým tonerem, nebo pouze bílým tonerem. Výhodou nového toneru je jeho bělost a vysoká denzita dosahovaná při tisku, proto pro většinu tiskových aplikací stačí tisk jedné vrstvy. V případě speciálních efektů je možné automaticky vytisknout dvě vrstvy, případně manuálně přidat další.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení