Menu

Nový design HD notebooků Acer

17.03.2008 00:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
Nové řady notebooků Acer Aspire 8920 a Aspire 6920 s displejem velikosti 18,4” a 16” (mají HD rozlišení) jsou vybaveny mechanikou Blu-Ray.

Nový design HD notebooků Acer

Design spotřebitelských notebooků nazvaný Gemstone představila firma Acer v květnu minulého roku. A povedl se: notebooky se dobře prodávají a vypadají pěkně.

Uplynulo devět měsíců a společnost Acer se znovu zaměřila na design. Zadání znělo: vyvinout novou koncepci pro HD notebook a vybavit ho potřebnými funkcemi a exkluzivním designem. Výsledkem jsou nové řady notebooků Acer Aspire 8920 a Aspire 6920 s displejem velikosti 18,4" a 16". Jsou vybaveny mechanikou Blu-Ray Disc a LCD displejem s plným vysokým rozlišením HD a nativním zobrazením s poměrem stran 16:9. Nový design dostal název Aspire Gemstone blue a notebooky jsou tedy laděny do modra.

Obě řady notebooků jsou vybaveny druhou generací technologie Dolby Home Theater a výkonnými technologiemi pro zpracování zvuku CineSurround, subwooferem Tuba CineBass a skutečným zvukovým výstupem 5+1 True5.1.

Zdroj: Acer

Pavel Trousil 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení