Menu

Nový Full HD tablet Hero 8

08.09.2014 18:30 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Nový Full HD tablet Hero 8

Nový Full HD tablet Hero 8 | foto: CHIP

Osmipalcový tablet HERO 8 zvládá díky nadstandardní výbavě i náročnější hry a umožňuje i telefonovat. Jeho výhodou je také LTE modul pro rychlé stahování a sdílení dat.

Novinka z dílny ALCATEL ONETOUCH je 7,3 mm tenká a váží jen 310 g, což z ní dělá jeden z nejštíhlejších a nejlehčích osmipalcových tabletů na trhu. Přístroji s hliníkovým tělem dominuje široký osmipalcový displej s rozlišením 1920×1200 bodů. Displej tabletu je téměř bez rámečku, nabízí plnou laminaci a ochranu před odlesky. Díky tomu si na něm vychutnáte videa a filmy, nebo také hraní náročných her a surfování na internetu. Rychlý osmijádrový procesor umožňuje plynulé streamování hudby i videa a stahování aplikací nebo filmů probíhá během okamžiku. O spojení se světem se stará LTE modul podporující mobilní sítě 4. generace, Wi-Fi nebo Bluetooth.

hero8-1-nahled

HERO 8 umožňuje i propojení s televizí prostřednictvím technologie Miracast, pohodlné čtení časopisů a novin nebo funkci TV Mate, která z vašeho tabletu vytvoří univerzální dálkový ovladač. Svůj tablet samozřejmě využijete i na výletě, kde se bude hodit jeho nadstandardní výdrž a spolehlivá a přesná navigace.

Technické parametry HERO 8:

Chipset

Osmijádrový, MTK 8392+ MTK 6290 (LTE)

Sítě

4G LTE, DL 150Mb/s, UL 50Mb/s

Konektivita

802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0

Operační systém

Android 4.4

Displej

osmipalcový, 1920×1200 WUXGA, FHD rozlišení

RAM

2 GB RAM

Paměť

16 GB ROM, možnost rozšíření o 32 GB pomocí microSD karty

Kapacita baterie

4 060 mAh

Rozměry, hmotnost

209×122×7,3 mm, 310 g

Porty

Micro USB, Micro SD

Kamera

5,0 Mpx zadní a 2,0 Mpx přední

Senzory

G-senzor, GPS

Další

Hlasové hovory, IR, NFC (volitelně)

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení