Menu

Nový headset se zvukem Virtual 7.1 Surround

25.07.2017 16:02 | Milan Loucký + Přidat komentář
Nový headset se zvukem Virtual 7.1 Surround

Nový headset se zvukem Virtual 7.1 Surround | foto: CHIP

Headset Genesis Radon 600 je určen pro hráče počítačových her, skvěle vypadá a nabízí vynikající kvalitu zvuku díky 50mm měničům. Headset je efektně podsvícen červeným LED světlem.

Sluchátka Radon 600 jsou extrémně odolná, umožňují hráčům přizpůsobit zvukové parametry jejich potřebám a jsou postavena na systému Virtual 7.1 Surround, který zaručuje bezkonkurenční realistické podání zvuku a vtažení do děje. Umožní tak hráči rozpoznat směr, odkud zvuk přichází.

Pro zajištění nejlepší kvality zvuku je headset vybaven velkými, 50mm měniči. Polstrované mušle sluchátek spolehlivě odstíní okolní zvuky a ruchy. Frekvenční rozsah sluchátek je 20–20 000 Hz a citlivost 98 dB. Sluchátka jsou vybavena mikrofonem.

Výsledný charakter zvuku může být pro jednoho hráče perfektní, zatímco pro druhého nepříjemný. Z toho důvodu jsou sluchátka vybavena vestavěnou zvukovou kartou, která hráčům umožňuje konfigurovat vlastní charakteristiku zvuku a přizpůsobit jej jejich potřebám a představám. Pomocí dalších ovladačů, které jsou k dispozici ke stažení na webové stránce výrobce, lze možnosti zvukového nastavení dále rozšířit. Headset také umožňuje rychlé přepínání mezi jednotlivými zvukovými hladinami hlasitosti.

Další neméně důležitá součást, kabel sluchátek, bývá náchylný k poškození a zamotání. V případě headsetu Randon 600 je tento problém řešen kvalitním kabelem, který je odolný vůči poškození. Kabel je dlouhý dva metry a je tedy možné sledovat monitor z větší vzdálenosti.

Headset Genesis Radon 600 je k dostání prostřednictvím sítě internetových obchodů a doporučená koncová cena včetně DPH je 994 Kč

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení