Menu

Nový rekord v benchmarku: další androidový telefon prolomil magickou hranici

04.03.2020 09:00 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Nový rekord v benchmarku: další androidový telefon prolomil magickou hranici

Nový rekord v benchmarku: další androidový telefon prolomil magickou hranici | foto: CHIP

Prostřednictvím benchmarku AnTuTu si mohou uživatelé Android smartphonů otestovat výkon svých zařízení. Nedávno dosáhl rekordu Xiaomi Black Shark 3, nyní je ale znovu překonán.

Nyní se rekordy v benchmarku lámou snad každý týden. V AnTuTu je opět nová nejvyšší hodnota. Letos to opravdu vypadá na horký závod. Jen před několika týdny byl v benchmarku AnTuTu překonán magický limit 600.000 bodů. Od té doby však události běžely velmi rychle. Nyní se zdá, že se pohybujeme v hodnocení AnTuTu kupředu po desetitisícových skocích.

Novým lídrem je nyní Nubia Red Magic 5G. Herní smartphone získal v AnTuTu 633.724 bodů, čímž předstihl a na čelní pozici nahradil Xiaomi Black Shark 3 Pro.

A zdá se, že Nubia Red Magic 5G chce nastavit pro smartphony ještě vyšší laťku. Zařízení by mělo být vybaveno čipem Qualcomm Snapdragon 865, který je potřeba chladit aktivním ventilátorem rychlostí až 15.000 ot./min. Smartphone je také prvním modelem, který bude osazen displejem s obnovovací frekvencí 144 Hz. Prodej mobilu Nubia Red Magic 5G bude oficiálně zahájen 12. března 2020.

 

nubia

Nubia Red Magic 5G je považován za nejrychlejší mobil s Androidem. Zde na obrázku je model Nubia Red Magic 3S.

Mohlo by vás také zajímat: Nejrychlejší Android telefony za období leden 2020

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.