Menu

Nový tarif pro Twist

20.02.2008 00:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
T-Mobile představil nový tarif pro předplacené karty Twist

Nový tarif pro Twist

T-Mobile dnes přichází s novým tarifem pro majitele předplacených karet. Díky Twist Maxi mohou jeho uživatelé volat a esemeskovat do všech sítí za opravdu příznivé ceny, například jedna textovka vyjde na 1,90 Kč včetně DPH. K tomu, aby zákazník získal toto výhodné účtování, postačí, aby jednou za 30 dní dobil jednorázově svůj kredit částkou alespoň 600 Kč.

Twist Maxi je určen především pro náročnější zákazníky, kteří pravidelně přidávají na svou předplacenou kartu vyšší částky. Pokud si jednorázově dobijí kredit alespoň 600 korunami, získají na následujících 30 dnů hovory a SMS za zvýhodněné ceny do všech sítí.

Volat a esemeskovat mohou uživatelé Twist Maxi opravdu bez obav. Minuta hovoru je přijde na 3,90 Kč, textovka pak na 1,90 Kč (ceny včetně DPH). V případě, že zákazník nedobije jednorázově požadovanou částku, zaplatí za volání 6,90 Kč za minutu; esemeska ho bude stát 2,90 Kč (včetně DPH).

Ti, kteří každých 30 dnů vylepší zůstatek své předplacenky o 600 korun, si budou stále užívat výhodných cen. Kdyby snad zapomněli, dostanou automaticky po skončení 30denního období informační SMS o změně účtování. Stejné upozornění zazní i před jejich prvním hovorem.

Změna tarifu na Twist Maxi je vždy zdarma, pro přechod z Twist Maxi do jiného základního Twist tarifu platí standardní podmínky, přičemž první změna je také zdarma.

Kromě Twist Maxi mají zájemci na výběr z dalších čtyř předplacených tarifů: Twist Start, Twist ProSMS, Twist Týden a Twist Mých5.

Twist Maxi

Dobíjení

méně než 600 Kč

více než 600 Kč

Volání (Kč vč. DPH)

6,90

3,90

SMS (Kč vč. DPH)

2,90

1,90

Komentář redakce: Takové dobytí se již vyplatí. Sleva 3 Kč na minutě je výrazná. T-Mobile chce zřejmě donutit zákazníky, aby si dobíjeli většími částkami. A pokud získáte na měsíc levnější volání, proč toho nevyužít?

Vratislav Klega

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení