Menu

O2 a TV Nova spolupracují

19.02.2008 00:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
TV Archiv O2 TV rozšířen o oblíbené pořady TV Nova

O2 a TV Nova spolupracují

Sledovat populární české seriály a publicistické pořady TV Nova v čase, který si sami určí, mohou teď všichni uživatelé služby O2 TV. Díky nově uzavřené dohodě mezi společnostmi Telefónica O2 a CET 21 se už diváci nemusí bát, že zmeškají svůj oblíbený pořad, protože ho najdou v  TV Archivu O2 TV až 7 dní zpětně.

"Od začátku fungování služby O2 TV se snažíme pracovat na zkvalitnění služeb, které tato digitální televize nabízí. Jsme rádi, že díky spolupráci s CET 21 získají naši zákazníci také možnost shlédnout programy jako jsou populární seriály Ordinace v Růžové zahradě či Ulice nebo publicistický pořad Na vlastní oči v čase, který jim vyhovuje. S O2 TV jim teď už žádný z oblíbených pořadů TV Nova neuteče," uvádí Matts Johansen, ředitel pro marketing ve společnosti Telefónica O2.

Nové pořady v nabídce služby TV Archiv:

Původní české seriályDomácí publicistika
UliceNa vlastní oči
Ordinace v Růžové zahraděObčanské judo
Místo v životě IIRady ptáka Loskutáka
 Volejte Novu

Prostřednictvím služby TV Archiv jsou zákazníkům k dispozici vybrané pořady až 7 dní zpětně. Zmeškaný seriál, publicistický pořad či sportovní přenos mohou sledovat kdykoliv během následujícího týdne od odvysílání pořadu. V současné době mohou vstupovat do archivu programů ČT1, ČT2, Prima TV a TV Nova. Při pořízení O2 TV získají nyní zákazníci v akční nabídce službu TV Archiv za symbolickou 1 Kč včetně DPH.

Komentář redakce: Trefa do černého. Přesně tak by měla IPTV fungovat. Ačkoliv si někdo myslí, že budoucnost televizního vysílání je v DVB-T, DVB-S, kabelové televizi apod., IPTV ukazuje, že má technologie, které konkurenční formáty digitálního vysílání nemůžou nabídnout. Konečně skončí doba, kdy se přizpůsobujete televiznímu vysílání; vysílání se přizpůsobí vám.

Vratislav Klega

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení