Menu

O2 Internet ADSL 8Mb za 500Kč měsíčně

12.10.2008 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
neopakovatelná nabídka Telefónicy

O2 Internet ADSL 8Mb za 500Kč měsíčně

Neopakovatelnou příležitost pořídit si nový internet přichystala pro zákazníky Telefónica O2. Noví zákazníci mohou nyní získat O2Internet ADSL 8Mb jenom za 500 Kč s DPH měsíčně po dobu jednoho roku, a to bez dalších poplatků za pevnou linku! V  rámci akce Dny pohádkových cen mohou pořídit tuto časově omezenou nabídku až do 26.10.2008. Začít objednávat je možné již dnes.

"Po nedávném zrychlení Internetu ADSL na 8Mb v již základní variantě, které se setkalo s ohromným zájmem, pokračujeme další nabídkou, kterou české domácnosti jistě uvítají. Tou je vysokorychlostní internet za atraktivní cenu a bez dalších poplatků,"říká Jan Karas, ředitel pro marketing spotřebitelského segmentu a dodává: "věříme, že tato nabídka bude zajímavá i pro zákazníky, kteří uvažují o změně poskytovatele internetu."

Zákazníci, kteří si od 13. do 26. října 2008 nově objednají Internet ADSL 8Mb/s v balíčku O2 Duo mohou surfovat na internetu celý rok za cenu 500 Kč měsíčně včetně DPH. Navíc mohou využívat 300 minut na volání do všech pevných sítí v České republice.

Nabídka platí při uzavření smlouvy na 12 měsíců. Standardní cena za O2Duo ADSL 8M od 13. měsíce je jinak 899 Kč včetně DPH. Aktivace služby je 1 Kč včetně DPH.

Ke službě je také možné si pořídt moderní Wi-Fi modem, se kterým bezdrátově pokryjí celou svoji domácnost a k internetu připojí všechny svoje počítače a další elektroniku. Cena je opět příjemná, a to 599 Kč včetně DPH.

Komentář redakce: Po přečtení této nabídky se nám ani nechtělo věřit, že O2 má tak lákavou nabídku. A nenašli jsme v podmínkách žádné ALE, které je pro O2 tak typické. Zkrátka chcete-li na rok ADSL, zaplatíte skutečně jen 500 Kč měsíčně za 8 Mb/s linku (pokud máte štěstí a na takovou rychlost dosáhnete).

Vratislav Klega

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení