Menu

O2 [:kůl:]

23.04.2008 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
O2 nabízí nový tarif pro mladé

O2 [:kůl:]

Od 1. května 2008 mohou všichni mladí zákazníci O2 posílat klidně i neSMSly.  S novým tarifem O2 [:kůl:] mají totiž po celou dobu jeho užívání SMSky do mobilní sítě O2 zdarma, a to napořád a bez dalších poplatků.

Tarif O2 [:kůl:] stojí 250 Kč včetně DPH za měsíc a kromě neomezených SMS v síti O2 nabízí 60 minut volání do všech sítí měsíčně zdarma. Volné minuty se převádějí do dalšího měsíce.

Tarif O2 [:kůl:] je maximálně jednoduchý a přehledný. Ceny v rámci tarifu platí stejně pro volání do všech sítí v jakoukoli dobu. Zákazníci si nemusí hlídat kdy a kam volají, cena zůstává stejná. Minuta volání do všech sítí nad rámec volných minut vyjde zákazníky na 4,50 Kč včetně DPH, SMS do ostatních mobilních sítí pak na 1,50 Kč včetně DPH. Za MMS zaplatí 5,90 včetně DPH a minuta videovolání stojí v současné promo akci 1 Kč včetně DPH.

Nový tarif O2 [:kůl:] je v tuto chvíli určen pro zákazníky, kteří do 31. 8. uzavřou smlouvu s časovým závazkem na 24 měsíců. Při podpisu smlouvy mají zákazníci možnost kombinovat tarif s pořízením nového mobilního telefonu za výhodnou cenu již od 1 Kč včetně DPH.

O2 [:kůl:] není jen obyčejný tarif. Nabízí mladým zákazníkům spoustu zážitků, chce je pobavit a přinášet vždy něco navíc. První akce je už na obzoru. 30. 4. se O2 [:kůl:] představí premiérově všem čarodějnicím v O2 žlutých lázních. 1. 5. se pak v rámci O2 [:kůl:] tour 2008 rozjede do regionů [:kůl:] bus, který bude zajišťovat dopravu na populární festivaly, do letního [:kůl:] kina s bezplatným večerním letním promítáním či na [:kůl:] disco. Od května do srpna jsou navíc připraveny na různých kulturních nebo sportovních akcích po celé ČR spousty soutěží o skvělé ceny. Aktuální informace o akcích budou zveřejňovány na www.youngzone.cz.

SMSky jsou suverénně nejvyužívanější služba mezi mladými lidmi. Proto jsme připravili takový tarif, kde jsou SMS do mobilní sítě O2 zdarma. Mladí tak mohou s tarifem O2 [:kůl:] posílat 24 hodin denně klidně i neSMSly bez obav, že utratí víc, než si mohou dovolit,“ uvádí Jan Karas, ředitel marketingu pro rezidenční segment společnosti Telefónica O2 Czech Republic a s úsměvem dodává: „Pokud by si tarif aktivovali a využívali ho po maximální možnou dobu, tedy až do 26 let, získají od nás zdarma SMS do sítě O2 na neuvěřitelných 20 let.

Komentář redakce: O2 tímto tarifem útočí na tarif od T-Mobilu BAV SE. Ten je o 24 Kč levnější, nabízí ale o 10 volných minut méně a SMS je zdarma jen 100 – jsou ale do všech sítí. Ve volání je někdy levnější O2, jindy T-Mobile. O2 [:kůl:] bojuje právě u SMS zpráv – nebude uplatňován žádný FUP ani jiné omezení, pokud tedy denně posíláte stovky zpráv do sítě O2, můžete hodně ušetřit.

O2 má nové marketingové oddělení a jeho první viditelný počin vypadá zajímavě. Bezplatnými SMSkami skvěle útočí na cílovou skupinu mladých lidí. Zajímavá je „výjimečnost“ tarifu – prozatím O2 umožní jeho aktivaci jen do 31.8. 2008. Stejně ale očekáváme, že i po tomto datu bude možné tarif pořídit.

Vratislav Klega

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení