Menu

O2 spouští Extra výhody

31.12.0999 22:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
O2 spouští Extra výhody

O2 spouští Extra výhody | foto: CHIP

Od 3. září 2012 bude O2 nabízet program Extra výhody. K jeho využívání není třeba žádná věrnostní karta – nahradí jí mobilní telefon. Nezáleží na tom, jestli má zákazník předplacenou kartu, běžný tarif, pevnou linku nebo připojení k internetu. Do programu se navíc mohou zapojit i ti, kteří mají mobilní telefon s O2 SIM od svého zaměstnavatele.

Extra výhody může čerpat až 6,5 milionu zákazníků O2. Ti mají na výběr ze široké nabídky až sta výhod od partnerů z nejrůznějších oblastí: od zábavy, přes jídlo a oblečení až po cestování. Celkem mohou zákazníci čerpat své výhody na 750 místech v České republice – a další místa budou přibývat.

 

Pro zákazníky O2 je tak připraveno například O2 Menu (sendvič Royal, střední nápoj, střední hranolky) u McDonald’s za speciální cenu 79 Kč – jeho běžná cena přitom činí 109 Kč. Dále mohou zákazníci čerpat slevu 1 Kč na litr pohonných hmot (benzin nebo nafta) u stanic Agip či každý měsíc dvakrát využít slevu 25 procent na jeden kus oblečení v řetězci C&A. Využívání Extra výhod je velmi jednoduché. Zákazník si vybere výhodu, o kterou má zájem a odešle zdarma SMS s klíčovým slovem. Na zadané číslo následně obdrží unikátní kód, po jehož předložení může zvolenou výhodu využít.

 

Pro majitele chytrých telefonů bude navíc k dispozici mobilní aplikace, která usnadní čerpání výhod – umožní třeba filtrování nabídek podle momentální potřeby, například jen na jídlo nebo zábavu. Aplikace také ukáže zákazníkovi cestu k jeho výhodě na mapě. Mobilní aplikace O2 Extra výhody je k dispozici od 3. září 2012 pro všechna zařízení s operačními systémy Android,  iOS i Windows Phone. Výhodou aplikace je, že ji lze nainstalovat i do chytrých telefonů v síti konkurenčních operátorů – stačí, aby zákazník využíval například domácí internet od O2, a aplikace se všemi výhodami mu bude k dispozici.

Všichni zákazníci si dále mohou vybírat své výhody také prostřednictvím webové stránky www.o2extravyhody.cz či mobilní stránky m.o2extravyhody.cz.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

    Spokojenost

    Sem teď u O2 a naprostá spokojenost, za peníze co dám jednou za měsíc dostanu to, co jsem si zaplatil. Pro mě jednoznačně O2.

    Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení