Menu

O2TV: 250 Kč měsíčně na půl roku

17.01.2011 11:20 | Redakce Chip + Přidat komentář
O2TV: 250 Kč měsíčně na půl roku

O2TV: 250 Kč měsíčně na půl roku | foto: CHIP

Společnost Telefónica O2 od 17. ledna 2011 přináší časově omezenou zvýhodněnou nabídku pro stávající i nové zákazníky. Digitální televizi O2 TV si tak k nově pořízenému nebo stávajícímu O2 Internetu nyní mohou pořídit na půl roku pouze za 250 Kč měsíčně.

Zákazníci tak získají až 39 programů v digitální kvalitě, přístup do TV Archivu, vlastní videopůjčovnu s názvem Videotéka a možnost bezplatně nahrávat oblíbené pořady. Akce platí do konce února 2011.

Všichni zákazníci mohou nyní sledovat své oblíbené programy v digitální kvalitě za cenu 250 Kč měsíčně po dobu šesti měsíců. Uvedená cena je platná při zřízení služby se závazkem na 24 měsíců. Stačí, pokud si od 17. ledna do 28. února 2011 k O2 Internet objednají službu O2 TV. Cena je platná pro všechny kombinace v rámci základní programové nabídky O2 TV Flexi. Pokud zákazníkovi zvolená programová skladba nevyhovuje, má možnost si ji každých 30 dnů bezplatně změnit. Součástí O2 TV Flexi je také přístup do archivu televizních pořadů, Videotéky či bezplatné nahrávání pořadů.

Set-top-box, potřebný k provozování služby O2 TV, získají zákazníci, v případě uzavření smlouvy na dobu 24 měsíců, do pronájmu za 1 Kč nebo si jej mohou přímo koupit, a to za jednorázovou částku 2 900 Kč vč. DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení