Menu

Odolný tablet s Androidem

22.06.2011 08:04 | Redakce Chip + Přidat komentář
Odolný tablet s Androidem

Odolný tablet s Androidem | foto: CHIP

Společnost Panasonic Toughbook oznámila své plány na vlastní tablet podnikové třídy s operačním systémem Android. Nový tablet bude zaměřením na bezpečnost, funkcionalitu a životnost.

Nový Toughbook tablet nebude využívat pro dnešní tablety tak typické lesklé displeje, které jsou na slunci špatně čitelné. Místo toho využije za denního světla čitelný displej s vysokým jasem. Díky němu budou důležitá data pro mobilní pracovníky – zejména pak z oblasti mobilních služeb, domácí zdravotní péče a veřejné bezpečnosti – snadno čitelná a zařízení bude využitelné bez ohledu na světelné podmínky. Nový tablet bude obsahovat také aktivní stylus umožňující mobilním poskytovatelům služeb a prodejcům zaznamenávat podpisy zákazníků na multi-dotykovém 10,1” XGA displeji.
Nový tablet nabídne životnost a krytí srovnatelné s ostatními odolnými zařízeními společnosti Panasonic Toughbook. Mezi vlastnosti nového tabletu bude patřit GPS navigace, baterie s dlouhou životností zajišťující provoz po celou pracovní dobu, profesionální příslušenství a volitelně také vestavěná 3G širokopásmová mobilní konektivita.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení