Menu

Office pro tablety a malé počítače s Windows budou zdarma

26.03.2015 09:14 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Office pro tablety a malé počítače s Windows budou zdarma

Office pro tablety a malé počítače s Windows budou zdarma | foto: CHIP

Microsoft potvrdil dostupnost bezplatné verze kancelářské sady Office pro tablety a počítače s displejem menším než 10,1 palce.

Nová verze kancelářského balíku Microsoft Office pro tablety a počítače s Windows, připravená na dotykové ovládání, je již k dispozici pro vyzkoušení a její finální podoba již brzy doplní Office aplikace pro mobilní zařízení s iOS a Androidem, které jsou k dispozici již delší dobu. Základní verze Office aplikací budou pro všechny tři platformy k dispozici zdarma. Nabídnou přitom všechny funkce potřebné k prohlížení a úpravám dokumentů, tabulek a prezentací.

offf215-nahled

Pro počítače s větší, nedotykovou obrazovkou bude určena nová verze Office 2016, na které již Microsoft pilně pracuje. Jako první si mohou nové Office 2016 vyzkoušet majitelé počítačů s OS X, kteří si mohou stáhnout Preview verzi Office 2016. Finální verze Office 2016 má být k dispozici ve druhé polovině letošního roku. O nových funkcích se zatím mnoho neví.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení