Menu
CHIP Speedtest

PRÁVĚ V PRODEJI

Oficiální otevření WeWork Labs v Praze

06.11.2019 17:25 | Radek Kubeš
Oficiální otevření WeWork Labs v Praze

Společnost WeWork při příležitosti oficiálního otevření své startupové platformy WeWork Labs v Praze ve čtvrtek 7. listopadu pořádá panelovou diskusi s nadějnými startupisty

Setkat se můžete s Maxem Kozlovem či Hanou Fořtovou, kteří ve WorkLabs našli své působiště, a s Jakubem Nešetřilem, jenž se po prodeji své firmy Apiary společnosti Oracle může pochlubit jedním z nejúspěšnějších exitů v české historii. Diskuzí bude provázet pražská kurátorka WeWork Labs Sintija Meissner.

Kdy: čtvrtek 7. 11. 2019 od 18:00

Kde: WeWork Praha, budova DRN, Národní 135/14, Praha 1

RSVP: https://weworklabsprague-officialopening.splashthat.com

WeWork spuštěním pražské pobočky WeWork Labs veřejně zahajuje spolupráci s českými inovativními firmami a startupy, přičemž Česká republika byla do plánů expanze WeWork Labs zařazena coby teprve druhý stát v regionu střední a východní Evropy. To dokazuje potenciál zdejší startupové scény i vysokou úroveň a vyzrálost místních technologických firem.

WeWork Labs je celosvětová platforma určená pro startupy v raných fázích fungování a pro progresivní vizionářské firmy. Členům poskytuje na míru vytvořený program zahrnující intenzivní individuální koučink a mentoring, workshopy a růstové i vzdělávací programy pro jednotlivé členy týmu. Na rozvoj každého zapojeného startupu dohlíží lokální kurátor, který kromě mentoringu zajišťuje také propojování členů s investory či s globální sítí WeWork Labs, která čítá přes 75 poboček po celém světě.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání