Menu

On-Site servis

07.10.2009 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
Canon spustil záruku v místě instalace

On-Site servis : Canon spustil záruku v místě instalace

Canon spustil pro své zákazníky On-Site servis na laserové tiskárny a multifunkční zařízení. On-site servis se poskytuje na vybrané modely laserových prouktů zdarma
po dobu jednoho roku od zakoupení produktu a to pro produkty zakoupené zpětně od 1.5.2009.

Pravidla a  podmínky

  • Záruční služby v místě instalace jsou k dispozici po telefonickém kontaktování střediska zákaznické podpory společnosti Canon na tel. čísle +420 296 335 619 (Po-Pá, 9.00-17.30).
  • Záruka v místě instalace je platná po dobu jednoho roku od data zakoupení laserového výrobku společnosti Canon. Tato záruka se vztahuje na určité laserové výrobky (více na www.ecanon.cz/warranty) společnosti Canon, zakoupené po 1. květnu 2009. 
  • Bezplatnou záruku v místě instalace lze získat pouze proti předložení originálního dokladu o koupi, nebo záručního listu, který obsahuje datum nákupu výrobku a výrobní číslo produktu.
  • Záruka v místě instalace pokrývá všechny náklady spojené se servisní službou,včetně výjezdních nákladů, cestovného a servisních hodin.

Bližší informace najdete na www.canon.cz

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení