Menu

Pětice sluchátek AKG se studiovou kvalitou zvuku

14.06.2019 17:56 | Milan Loucký + Přidat komentář
Pětice sluchátek AKG se studiovou kvalitou zvuku

Pětice sluchátek AKG se studiovou kvalitou zvuku | foto: CHIP

Společnost Samsung představuje českým zákazníkům nejnovější řadu bezdrátových sluchátek se studiovou kvalitou zvuku prémiové značky AKG.

Dokonalý zážitek z poslechu zákazníci mohou očekávat od prémiového modelu N700NC i od lehoučkých pecek Y100. Distribuci nových produktů AKG přebírá nově české a slovenské zastoupení Samsungu, do jehož koncernu značka náleží. Díky tomu budou sluchátka AKG dostupná v široké prodejní síti včetně značkových prodejen Samsung či oficiálního e-shopu.

Produkt

Barvy

Doporučená maloobchodní cena

Dostupnost

AKG N700NC

stříbrná

8 999 Kč

konec června

AKG Y500

černá, modrá, zelená, růžová

3 999 Kč

17. června

AKG N200A

černá, modrá, bílá, oranžová

3 499 Kč

začátek července

AKG N200NC

černá

6 499 Kč

začátek července

AKG Y100

černá, modrá, zelená, růžová

2 599 Kč

konec června

AKG N700NC

Kombinaci toho nejlepšího designu a kvality zvuku od AKG nabízí top model letošní řady AKG N700NC. Nejnovější kousek špičkové techniky je ideální pro milovníky kvalitního zvuku na té nejvyšší úrovni. To vše je doplněno o řadu inovativních funkcí, které ze sluchátek N700NC dělají klenot v kategorii audiotechniky:

•             Potlačení hluku Adaptive Noise Cancelling: Funkce adaptivního odhlučnění vnějších ruchů vám dovolí splynutí s přehrávanou hudbou a navodí atmosféru, ve které neexistuje nic než vy a váš prožitek z hudby. Stačí ale jedno stisknutí a rázem máte pod kontrolou vše, co se děje kolem vás.

•             Funkce Ambient Aware a Talk Thru: Pokud jde o kvalitu telefonátu, dokáží sluchátka N700NC odfiltrovat všechen šum a rušivé ozvěny a váš hovor tak bude krystalicky čistý. Zároveň balancují poměr propuštěných vnějších hluků tak, aby vás nerušily, ale abyste se zároveň mohli cítit bezpečně s vědomím, že uslyšíte vše potřebné.

•             Baterie s dlouhou výdrží: Telefonovat nebo poslouchat hudbu můžete se sluchátky N700NC více než 20 hodin v kuse. To už je dost na to, abyste se nemuseli strachovat o úroveň baterie. A pokud baterie přece jen začne docházet, už za 10 minut nabíjení máte dost energie na další hodinu dokonalého poslechu.

Prémiový model sluchátek AKG N700NC je možné ovládat mobilní aplikací AKG Headphone, která obsahuje ekvalizér a je k dispozici v řadě jazyků. Doporučená maloobchodní cena modelu N700NC je 8999 Kč.

AKG Y500

Pro ty, kterým je i 20 hodin nepřetržitého poslechu málo, jsou tady sluchátka AKG Y500. Kapacita jejich baterie umožňuje přehrávání hudby po dobu až 33 hodin. Y500 nezakrývají uši úplně celé, pronikající okolní hluk ale zpracovává funkce okolního zvuku Ambient Aware, takže vaše okolí nebude působit jako rušivý element a vše potřebné zároveň včas uslyšíte. A aby byl váš hudební zážitek ještě hladší, nabízejí sluchátka AKG Y500 další speciální funkce:

•             Multi-point propojení: Sluchátka Y500 můžete prostřednictvím Bluetooth spárovat hned se dvěmi zařízeními najednou a jednoduše mezi nimi přepínat.

•             Play & Pause: Aby vám neutekl ani jeden takt, sluchátka Y500 automaticky pozastaví přehrávání ve chvíli, kdy je sundáte z uší – a když je opět nasadíte, koncert v té nejvyšší kvalitě ihned pokračuje.

•             Superrychlé nabíjení: Nejen že mají AKG Y500 extrémní výdrž, další hodinu poslechu získáte už po 5 minutách nabíjení. Plnou kapacitu baterie pak oznámí po dvou a půl hodinách nabíjení.

Doporučená maloobchodní cena modelu Y500 je 3999 Kč.

Sportovní sluchátka se stylem

Dalším z nových produktů AKG na trhu jsou sportovní sluchátka N200A, která oslní svojí nízkou váhou pouhopouhých 21 gramů. Sluchátka mají voděodolnost certifikovanou standardem IPx7 – tedy do hloubky jednoho metru až po dobu třiceti minut. Na jedno nabití vydrží 8 hodin telefonního hovoru nebo přehrávání hudby a disponují funkcemi Ambient Aware a Talk Thru, se kterými neztratíte kontakt s okolím. Co se týká zpracování sluchátek, jejich spojovací kabel je opleten vysoce kvalitní tkaninou a samotné pecky obsahují magnety, kterými je spojíte, když zrovna neposloucháte. Nekonečné rozmotávání kabelů nehrozí. Doporučená maloobchodní cena modelu N200A je 3 499 Kč.

Pecky s funkcí odhlučnění

Stejně jako nejvyšší model nových bezdrátových sluchátek AKG umějí i pecky N200NC kompletně odfiltrovat vnější hluk pomocí technologie Noise Cancelling. Výdrž na jedno nabití činí až 10 hodin, a po 10minutovém dobití máte dost energie na další hodinu poslechu. Sluchátka disponují pružným týlním mostem a na každém z konců se nacházejí doplňková tlačítka pro zapnutí sluchátek, pro regulaci hlasitosti a k ovládání hudebního přehrávání. Jedno z tlačítek slouží i k aktivaci funkce Ambient Aware, což umožní hlasitý odposlech zvuků okolo vás namířený přímo do sluchátek. Doporučená maloobchodní cena modelu N200NC je 6499 Kč.

Cenově dostupná sluchátka, která překvapí

Posledními z nové řady sluchátek AKG jsou bezdrátová sluchátka Y100. Jedná se o nejlevnější model z aktuální řady, chlubí se však kvalitními vlastnostmi. Zajisté potěší svou kompaktností, nízkou hmotností 24 gramů a mohou se pyšnit tenkým spojovacím kabelem, na jehož koncích je umístěn modul s tlačítky pro ovládání hudby, mikrofon pro vyřizování hovorů a také 120mAh baterie. V době neaktivity můžete k sobě jednotlivá sluchátka magneticky přichytit. Sluchátka Y100 vydrží na jedno nabití až osm hodin aktivního využívání, 15 minut na nabíječce pak umožní další hodinové přehrávání hudby. Plné nabití sluchátek trvá rovné dvě hodiny. Doporučená maloobchodní cena modelu Y100 je 2599 Kč.

 

 

 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení