Menu

Placené aplikace pro váš telefon jsou teď úplně zdarma. Které jsou ty nejzajímavější?

12.08.2022 13:00 | Jakub Fišer + Přidat komentář
Placené aplikace pro váš telefon jsou teď úplně zdarma. Které jsou ty nejzajímavější?

Placené aplikace pro váš telefon jsou teď úplně zdarma. Které jsou ty nejzajímavější? | foto: Pexels / Pixabay

Jak známo, aplikace jsou to, co dělá z našich telefonů chytré smartphony. Jenomže některé hodně zajímavé stojí peníze, a lidé nejsou zrovna zvyklí za mobilní aplikace platit. Přinášíme proto po čase seznam zajímavých aplikací, které bývaly placené, ale nyní jsou (možná jen na čas) zadarmo.

Aplikace pro Android

Dungeon Corp. VIP (Idle RPG)

Jako první tu máme mobilní hru pro fanoušky byrokracie, kravat a retro-bitových RPG her. Dungeon Corp. VIP se ovládá pohodlně na výšku a nabízí širokou škálu nepřátel, různých úrovní a vylepšení pro vaši postavu kancelářského muže, který bojuje s bájnými netvory v prostorách, kde obvykle tráví nudnou směnu. Hra zabaví na celkem dlouho, má přes milion stažení a před zlevněním na úplnou nulu stála asi 23 korun.

80s Music Radio Pro

Pokud máte rádi hudbu z 80. let minulého století, rozhodně by vás neměla minout aplikace 80s Music Radio Pro, která běžně stojí 23 korun, teď je ale úplně zdarma. Aplikace nabízí streaming zajímavých osmdesátkově laděných radiových stanic: ať už máte rádi populární hudbu, alternativní scénu, taneční anebo třeba evropskou muziku 80. let.

Aplikace pro iOS a iPadOS

Safety Photo+Video Pro

Aplikace slibuje udržet vaše fotky a videa v bezpečí, tedy pod vámi zvoleným zámkem bezpečně ve vašem zařízení. K mání je jak pro iPad, tak pro iPhone a umožňuje skryté soubory zamknout třeba i biometrickou formou Face ID (čtečka obličeje) nebo Touch ID (čtečka otisků prstů). Zajímavé je, že podobnou funkci nabídne přímo iOS 16, které dorazí již za cca 2 měsíce. Safety Photo+Video Pro je k mání zdarma, ačkoliv předtím stálo necelých 100 korun.

Scanner Lens

Další klasická aplikace, která se hodí jako nástroj v systému iOS a iPadOS. Scanner Lens umí jednoduše pořizovat skeny (dokumentů, ale i fotek, nápisů atd.), přehledně je uchovávat v aplikaci a případně sdílet dál, nebo i upravovat. Bez zajímavosti ale není, že i funkci skeneru má iOS a iPadOS přímo v aplikaci Soubory, o čemž však mnoho uživatelů neví.

Zdroj: YoFreeSamples, Google Play, App Store

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení