Menu

PocketBook Touch v novém

14.12.2012 13:35 | Redakce Chip + Přidat komentář
PocketBook Touch v novém

PocketBook Touch v novém | foto: CHIP

Společnost PocketBook International připravila překvapení pro všechny uživatele svého nejoblíbenějšího modelu - čtečky PocketBook Touch. Nově vydaná verze firmwaru má číslo 4.0 a uživatelé si ji mohou již nyní stáhnout přes Wi-Fi nebo pomocí propojení čtečky s počítačem.

Nový firmware promění čtení ve společenský zážitek – přímo ze čtečky mohou uživatelé poznávat novou dimenzi světa elektronického čtení: čtenáři mohou přímo ze zařízení PocketBook Touch sdílet své myšlenky, oblíbené knižní tituly a citáty s přáteli a známými. Verze 4.0 podporuje službu ReadRate, která zařízení snadno propojí s několika sociálními sítěmi, jako jsou Facebook nebo Twitter.

Nový firmware prohloubí čtenářské zážitky díky novému a optimalizovanému rozhraní a výrazně vylepšeným funkcím „nabídka čtení“ a „obsah“. Všechny běžné nástroje máte nyní na dosah jedním dotykem. Stiskem a podržením textu při čtení lze označit text, psát si poznámky, vyhledávat na Googlu a ve Wikipedii a také sdílet text pomocí služby ReadRate v sociálních sítích.

Přepracovány byly funkce TTS (převod textu na řeč), Kalendář, Slovník, Prohlížeč a Novinky PocketBook – získaly nový stylový a moderní vzhled navržený s ohledem na snadné používání. V novém firmwaru přibyly na seznam aplikací také Šachy a Knihkupectví.Zeď s událostmi zobrazená na hlavní obrazovce zařízení nyní nabízí aktualizovaný pohled, v němž lze zobrazené události filtrovat podle přání.

Více informací o funkcích nového firmwaru najdete na stránce podpory zařízení PocketBook Touch na adrese http://www.pocketbook-int.com/cz/support/pocketbook-touch.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení