Menu

Powertraveller Minigorilla

30.08.2009 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
až 5 hodin života pro netbook navíc

Powertraveller Minigorilla: až 5 hodin života pro netbook navíc

Novinka od Powertravelleru je určena pro mininotebooky, netbooky a další mobilní digitální zařízení jako jsou PDA, GPS navigace, elektronické knihy, telefony, MP3 přehrávače, nebo iPody. Jde o záložní nabíječku „Minigorilla", jejíž rozsah napětí pro dobíjení je velmi široký - 8,4V; 9,5V; 10­, 5V; 12V&19V ad. Například netbooku dokáže dodat energii až na 5 hodin života a mobilní telefon dobije až 9 krát, a to díky kapacitě 9000 mAh. Je dodávána s univerzální AC/redukcí - můžete ji použít ve více než 150 zemích světa, s neoprenovým obalem a kompletní sadou redukcí, tzv. Monkeynuts a Gorillanuts, které umožňují konektivitu většině běžných elektronických zařízení.

Minigorilla má mnoho bezpečnostních prvků zahrnujících ochranu proti zkratu a přebití. Pokud je výstupní napětí (uložené v paměti z předchozího použití) vyšší než povolené napětí nově dobíjeného zařízení, Minigorilla se automaticky vypne. Minigorilla se automaticky vypne po dvou minutách nečinnosti, tedy pokud k ní není připojeno žádné zařízení, nebo v případě, že připojené zařízení je již plně dobito.

Minigorilla je vybavena LCD displejem, který zobrazuje kapacitu baterie, výstupní napětí a úroveň nabití. Modré podsvícení se automaticky vypíná po 5 sekundách, zařízení tak šetří energii. Produkt Powertraveller Minigorilla u nás dodává firma Sunnysoft.

Zdroj: Sunnysoft

Pavel Trousil

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení