Menu

Přenosné USB nabíječky Sony

14.02.2013 16:50 | Redakce Chip + Přidat komentář
Přenosné USB nabíječky Sony

Přenosné USB nabíječky Sony | foto: CHIP

Sony uvádí na trh nové přenosné USB nabíječky CP-F1L a CP-F2L. Jsou osazeny Li-Ion polymerovým akumulátorem a použití najdou se širokou škálou přenosných a mobilních přístrojů.

 

 

 

Štíhlá hliníková konstrukce a lehké Li-Ion polymerové baterie modelů CP-F1L a CP-F2L  zaručí uživateli spolehlivý zdroj záložního napájení a umožní mu zůstat aktivní mnohem delší dobu. Jen 9,4 mm silná USB nabíječka CP-F1L s hmotností 125 g disponuje kapacitou baterie 3 500 mAh. Majitelé chytrých telefonů si můžou nabít baterii průměrného smartphonu cca 1,5krát, a to vysokým nabíjecím proudem až 1,5A. Model CP-F2L s nabíjecím proudem 2,1A poskytne ještě vyšší kapacitu až 7000 mAh. Při tloušťce 12,9 mm a hmotnosti 198 g dokáže nabít baterii průměrného smartphonu až 3krát. Model CP-F2L disponuje také dvěma výstupními USB konektory, které umožní nabíjení více než jednoho mobilního zařízení současně. Oba nové modely lze nabíjet pomocí AC adaptéru nebo přes USB konektor z PC nebo notebooku. Dodávaný AC adaptér také dovoluje současné nabíjení nabíječky a mobilního zařízení. S oběma modely se dodává i 50cm mikroUSB kabel umožňující praktické nabíjení na cestách. Oba modely se prodávají přednabité na cca 50% kapacitu umožňující nouzové nabíjení. Majitel tak má možnost využít zařízení k nabití mobilního zařízení ihned po jejich zakoupení. Nové modely přenosných USB nabíječek CP-F1L a CP-F2L stojí od1200 Kč do 2 000 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení