Menu
CHIP Speedtest

PRÁVĚ V PRODEJI

Prestigio spouští zákaznickou podporu pro Českou republiku

07.11.2013 10:41 | Aleš Přistál
Prestigio spouští zákaznickou podporu pro Českou republiku

Společnost Prestigio spustilo 1.11.2013 zákaznickou linku pro Českou republiku. Společnost Prestigio, mezinárodní výrobce elektroniky zkvalitňuje péči o své zákazníky. Od 1.11.2013 spouští zákaznickou  linku pro Českou republiku.

Linka technické podpory je dostupná v pracovních dnech od 8:30 do 17:00. Vyškolení pracovníci technické podpory jsou připraveni pomoci  při jakýchkoliv potížích  s nastavením produktů, technickými problémy a poradí i při výběru produktů.  V případě, že zákazníci zavolají mimo provozní dobu a zanechají svůj kontakt, pracovníci zákaznické linky je budou kontaktovat následující den.

prestigio

Prestigio spouští telefonickou podporu

Zákaznické centrum se nachází v Praze, kde sídlí i vývojový tým značky, zodpovědný za programování softwaru a firmwaru. Spuštění telefonické linky je tak přirozeným posunem ve službách společnosti v rámci zkvalitňování produktové a technické podpory.

call-centrum

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání
Komerční sdělení