Menu

Převod fotografií na kresby a další efekty se snímky

22.08.2016 12:44 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Převod fotografií na kresby a další efekty se snímky

Převod fotografií na kresby a další efekty se snímky | foto: CHIP

K tomu, abyste upravili svoje fotografie, případně si vyzkoušeli různé efekty a filtry, tedy například převod na kresbu, nemusíte kupovat a do počítače instalovat programy. 

Řada nástrojů pro zpracování je k dispozici on-line a zdarma na internetu. Jeden z nich najdete na adrese freeonlinephotoeditor.com. Ten právě umožňuje na váš snímek použít řadu zajímavých efektů. Při zpracování začněte výběrem fotografie – použít můžete fotografii uloženou na disku, nebo zadáte URL adresu, kde je fotografie umístěna na webu. Poté klikněte na »OK«. Nicméně počítejte s tím, že velikost fotografie nesmí být větší než 6 MB, jinak se její rozlišení automaticky sníží na 1 024 × 768 bodů. Jakmile je fotografie nahraná, můžete ji začít upravovat prostřednictvím nabídek nad snímkem. K dispozici jsou základní nástroje pro úpravu fotografií (můžete je oříznout, otáčet, měnit jas a kontrast), pokročilejší nástroje (odstranění efektu červených očí), snímkům můžete přidávat okraje, převádět je na černobílé a použít můžete řadu filtrů a efektů, včetně převodu na kresbu. Upravený obrázek si pak můžete uložit na disk.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení