Menu

Pricemania - přichází nový srovnávač cen

09.07.2014 16:14 | Michal Bareš + Přidat komentář
Pricemania - přichází nový srovnávač cen

Pricemania - přichází nový srovnávač cen | foto: CHIP

Na českém internetovém trhu začíná působit nový srovnávač cen a kvality e-shopů s názvem Pricemania. Přichází ze Slovenska, kde funguje již sedm let. 

2013-12-11-screenshot-pm-iphone-5s-nahled Na český trh přichází s novou generací webu, který klade důraz na snadnou a rychlou použitelnost a použití na mobilních zařízeních. Prosadit se chce hlavně propracovaným katalogem a šíří obsahu, na kterém se mají podílet odborníci v oboru. Cílem je pomoci uživatelům nejen s výběrem e-shopu, ale i s výběrem a srovnáním samotného zboží.

Web www.pricemania.cz je už spuštěn v betaverzi s prozatím omezenou funkcionalitou a obsahem. Postupně během roku 2014 budou přibývat nové funkce i obsahové sekce. V současné době probíhá registrace e-shopů a párování produktů v hlavních kategoriích. V první fázi probíhá párovaní v kategoriích s vysokým podílem automatizace, tzn. zejména bílé a černé zboží, foto, parfémy, pneumatiky, knihy atd.

Zájem o spolupráci už potvrdily například společnosti Alza.cz, Kasa.cz, skupina Vivantis, Okay.cz, Electroworld.cz a Parfums.cz.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení