Menu

Proč hořely smartphony Galaxy Note 7?

23.01.2017 10:54 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Proč hořely smartphony Galaxy Note 7?

Proč hořely smartphony Galaxy Note 7? | foto: CHIP

Po několika měsících intenzivního vyšetřování oznámila společnost Samsung Electronics na tiskové konferenci v Soulu příčinu incidentů s telefony Galaxy Note 7, včetně opatření, které zabrání jejich opakování.

DJ Koh, prezident divize Mobile Communications společnosti Samsung Electronics, svolal tiskovou konferenci, na které zveřejnil výsledky šetření incidentů s Galaxy Note 7. Společnost Samsung se spojila s odbornými organizacemi UL, Exponent a TUV Rheinland a společně na tiskové konferenci prezentovaly výsledky svého vyšetřování.

1-galaxy-note7-press-conference-dj-koh-president-of-mobile-communication-business-nahled

Zkoumání byl podroben každý aspekt zařízení Galaxy Note 7 včetně hardwaru, softwaru a souvisejících procesů, jako je montáž či testování kvality a logistiky. V rámci testování, do kterého se zapojilo přibližně 700 vědců a inženýrů společnosti Samsung, bylo analyzováno více než 200 000 kompletně smontovaných zařízení a více než 30 000 baterií.

03-hw-investigation-iris-scanner-nahled

Vyšetřování ukázalo, že příčinou incidentů u zařízení Galaxy Note 7 byla baterie. Samsung přijímá zodpovědnost za selhání a podnikne všechny potřebné kroky, aby se situace neopakovala. Společnost implementovala vícenásobné testování bezpečnosti při vývoji produktu, včetně osmibodové kontroly baterií. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení