Menu

Program O2 Benefit končí

14.03.2009 00:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
nahradí jej O2 Extra

Program O2 Benefit končí

K 20. březnu končí věrnostní program Benefit, který nahradí projekt O2 Extra. Ten bude vycházet z odlišné koncepce zákaznických programů a nebude již odměňovat pouze tarifní zákazníky mobilních telefonů. Do nového projektu se tak mohou přihlásit nejen uživatelé mobilních tarifů O2, ale i uživatelé předplacených služeb, pevných linek a datových služeb. O ukončení Benefitu jsou stávající uživatelé informováni buď osobním dopisem nebo textovou zprávou. Zároveň obdrží pozvánku na registraci do pilotního provozu O2 Extra.

V rámci O2 Extra mohou uživatelé získávat celou řadu zajímavých výhod jako například vstupenky na koncerty, sportovní akce a výhodné nabídky od partnerů z oblastí relax, zdraví, sport, kultura aj.. Podmínkou pro členství v programu je pouze registrace na adrese www.o2extra.cz v sekci Moje Extra, kde jsou i veškeré další informace o programu a jeho nabídkách.

Členové programu O2 Benefit z řad rezidentních zákazníků budou do nového programu O2 Extra k 23. 3. 2009 předregistrováni a při prvním vstupu do sekce Moje Extra vyplní pouze své mobilní tel. číslo, opíší kontrolní kód z obrazovky a pak již mohou nerušeně vybírat z nabídky. Ti, kteří využívají současný věrnostní program o doposud získané Benefit body nepřijdou. Pokud mají na svém kontě dostatek Benefit bodů, mohou je utratit na nákup produktů a služeb běžným způsobem až do konce měsíce.

Současná podoba projektu, který mohou zájemci vyzkoušet na www.o2extra.cz, není zdaleka finální, Telefónica O2 chce při jeho rozvoji využít postřehy zákazníků a zapracovat jejich požadavky.

Komentář redakce: O2 Benefit nebyl špatný projekt. Vždyť body do něj jste vlastně získávali „jen" za placení faktur. A za body bylo možné nakoupit levné telefony, získat slevy na produkty i na služby, dárkové poukazy, nebo kredit na volání. Pokud máte na svém kontě ještě nějaké Benefit body, rychle je do konce měsíce utraťte. Můžete za ně pořídit třeba levnější předplatné Chipu.

Vratislav Klega

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení