Menu

Projektor zabudovaný do notebooku

10.06.2011 08:43 | Redakce Chip + Přidat komentář
Projektor zabudovaný do notebooku

Projektor zabudovaný do notebooku | foto: CHIP

Společnost Fujitsu představila jako první na světě zařízení pro obchodní profesionály – projektor zabudovaný do modulární šachty notebooku. Má velikost notebookové DVD mechaniky.

Vyjmutelný Fujitsu Bay projektor nepotřebujete žádný externí projektor nebo kabely k tomu, abyste mohli sdílet snímky, tabulky nebo videa. Jas a další parametry jsou nastavitelné na projektoru přes vestavěná tlačítka. Technologie laserového paprsku poskytuje podle výrobce vysoký kontrast a barevnou hloubku a zajišťuje ostrý a jasný obraz. Bay projektor je navíc tišší a odolnější než tradiční projektor.
Fujitsu Bay projektor velikosti notebookové DVD mechaniky bude na českém trhu k dispozici od července, a to pro notebooky Fujitsu Lifebook P771 a LIFEBOOK S761. Cena se bude pohybovat kolem 12000 Kč. Rozšiřuje využitelnost modulární šachty pro notebooky LIFEBOOK. Pokud se projektor nepoužívá, je snadné jej vyjmout a nahradit ho například druhou modulární baterií nebo multifunkční jednotkou DVD Super.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení