Menu

První antivir pro Windows 7

29.01.2009 00:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
Kaspersky AntiVirus

Kaspersky pro Windows 7

Kaspersky Lab oznamila vydání technického prototypu Kaspersky Anti-Virus pro systém Windows 7. Tento prototyp je založen na novém antivirovém enginu, který poskytuje komplexní ochranu před všemi druhy internetových hrozeb.

Novinka je navržena pro zabezpečení počítačů se systémem Microsoft Windows 7. Společnost Kaspersky Lab vydala svůj produkt, který uživatelům Windows 7 nabízí vysoce efektivní a komplexní ochranu proti virům. Prototyp společnosti Kaspersky Lab je komplexním řešením, které zahrnuje nejen antivirovou komponentu rozpoznávající škodlivý software na základě známých vzorků malwaru, ale také heuristickou analýzu, jež umožňuje odhalit a zablokovat dosud neznámé nebezpečné programy na základě jejich podezřelého chování. Produkt obsahuje také firewall a antispamový filtr. Cílem prototypu je poskytnout efektivní ochranu proti všem druhům internetových hrozeb - virům, červům, trojským koním, spywaru, útokům hackerů i spamu.

Jádrem prototypu je nový antivirový engine, který oproti předešlé verzi účinněji detekuje škodlivé programy. Nový engine lépe pracuje s objekty a optimalizuje využití systémových zdrojů, a tím zrychluje kontrolu (skenování) systému. Nově uvedený prototyp je plně kompatibilní s 32 i 64bitovými verzemi operačního systému Windows 7.

Petr Kratochvíl

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení