Menu

První česká aplikace pro iPhone

20.07.2008 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
MAPMAP.CZ jdou iPhonu vstříc

První česká aplikace pro iPhone

K oficiálnímu zahájení prodeje mobilního telefonu iPhone v České republice připravil realitní vyhledávač MAPMAP.CZ (http://www.mapmap.cz/) příjemné překvapení. Uživatelům tohoto oblíbeného mobilu se nyní otevírá možnost velmi rychle a intuitivně vyhledávat nemovitosti a zobrazovat je přímo na mapě. iPhone verzi naleznete na adrese http://www.mapmap.cz/iphone/.

Pro denní zpravodajství o realitním trhu a bydlení je navíc připravena samostatná aplikace (http://www.mapmap.cz/iphone/rssdisplay.aspx), která ulehčuje kontakt s aktuálním děním v oblasti nemovitostí.

MAPMAP.CZ je první českou aplikací, která je uvedena v oficiálním seznamu webových aplikací Apple iPhone (http://www.apple.com/webapps/searchtools/mapmapczczechmapbasedrealestatesearchengine.html).

MAPMAP.CZ

je internetový realitní vyhledávač. Jedná se o principiální obdobu fulltextových vyhledávačů jako jsou Google, Seznam či Centrum s tím rozdílem, že vyhledává pouze nemovitosti a to na stránkách realitních kanceláří, developerských a stavebních firem nebo realitních portálů. K zobrazení polohy nemovitostí využívá intuitivní mapové rozhraní.  Vyhledávání nemovitostí usnadňuje dynamického filtrování zobrazených výsledků, automatické zobrazení podobných nemovitostí v okolí nebo detailní informace o nemovitosti přímo na stránkách realitní kanceláře.

Užitečné odkazy

Homepage MAPMAP.CZ: http://www.mapmap.cz/

MAPMAP.CZ pro iPhone: http://www.mapmap.cz/iphone/

Denní zpravodajství o realitním trhu a bydlení pro iPhone: http://www.mapmap.cz/iphone/rssdisplay.aspx

Seznam webových aplikací pro iPhone: http://www.apple.com/webapps/searchtools/mapmapczczechmapbasedrealestatesearchengine.html

Vratislav Klega

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení