Menu

Psací tablet BoogieBoard v nové verzi

03.06.2013 08:10 | Redakce Chip + Přidat komentář
Psací tablet BoogieBoard v nové verzi

Psací tablet BoogieBoard v nové verzi | foto: CHIP

Po dvou letech od uvedení prvního psacího tabletu společnosti BoogieBoard využívajícího technologie tlakocitlivého LCD displeje přichází na český trh lepší a modernější model Jot. Má moderní vzhled a kvalitní materiály.

 

Na jeho tlakocitlivý displej o úhlopříčce 8,5" můžete psát i kreslit stále dokola, protože jediným stisknutím tlačítka jej můžete opět vymazat. Displej podobně jako zařízení s elektronickým inkoustem spotřebovává energii pouze ke smazání obsahu, tudíž s jednou malou baterií může pracovat několik let. Baterie je snadno vyměnitelná.

 

Ve srovnání s předchozím modelem bylo přepracováno mazací tlačítko, které je nyní snadněji použitelné. Nemusíte se však obávat nechtěné smazání, Jot totiž nabízí přepínač, který slouží jako zámek obrazu právě pro tyto případy.

BoogieBoard Jot je vyráběn ve stříbrné úpravě umitující hliník s barevným kovovým páskem. Stylus je více podobný klasickému peru, je ergonomičtější a lze jej umístit přímo do těla tabletu. Navíc se po zasunutí do výřezu v horní části promění v stojánek.

Tablet Boogie Board lze použít mnoha způsoby doma, v kanceláři nebo třeba i v autě. Jedná se o náhradu za poznámkový blok nebo klasické žluté vzkazové papírky. Studenti a děti jej mohou používat k nácviku písma, aritmetickým výpočtům, řešení rovnic, kreslení obrázků nebo i hraní her místo tradičního papíru a tužky. LCD tablety je možné pořídit za cenu 999 Kč. Při větších objednávkách je možné tablety opatřit i vlastní barvou a grafikou.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.