Menu

Rapier V1 a V2

21.10.2008 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
herní myši od Verbatimu

Rapier V1 a V2: herní myši od Verbatimu

Firma Verbatim se pouští do dalšího odvětví. Její novinkou jsou dvě herní myšky Rapier V1 a V2. Hráči si mohou vychutnávat rozlišení až 3200 dpi, nastavit hmotnost myší a vyzkoušet si akceleraci pohybu až 20 G. Nové modely jsou již dostupné ve specializovaných prodejnách za doporučenou cenu 649 Kč (Rapier V1) a 549 Kč (Rapier V2). Verbatim k nim doporučuje podložku Rapier Gaming Precision Pad.

Při hraní mohou hráči zatížit své myši až sedmi závažími na V2 a pěti na V1 a zpestřit si tak požitek ze hry. Přiložený software umožňuje hráčům uložit si svá individuální nastavení pro každý jednotlivý herní titul. K dispozici jsou také tři možnosti nastavení makra, které lze využít například při nepřetržitém střílení nebo pro pohyb ve střílečkách. Herní myši jsou napájeny prostřednictvím USB konektoru, který je u modelu V1 pozlacený.

Zdroj: Verbatim

Pavel Trousil

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení