Menu

RealityMIX.cz

10.09.2008 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
Nové vyhledávání nad mapou

RealityMIX.cz: Nové vyhledávání nad mapou

 

Nová beta verze realitního serveru RealityMIX.cz se představuje ve zcela nové přepracované podobě a přináší uživatelům nový způsob vyhledávání a výběru nemovitostí i podle kvality okolí. Ode dneška mohou uživatelé hledat nemovitosti přímo nad mapou, která je doplněna o objekty občanské vybavenosti.

Zásadní inovací beta verze nového RealityMIX.cz je zobrazování občanské vybavenosti (školy, školky, pošty, obchody, sportoviště atd.)  na mapě v okolí nabízených nemovitostí. „Určitě každý chceme bydlet nejen v pěkném domě či bytě, ale také v příjemném okolí. Zcela nový způsob vyhledávání nad mapou s občanskou vybaveností jako jsou školy, školky, pošta nebo restaurace, umožňuje na serveru RealityMIX.cz uživateli vybírat nemovitost i podle kvality okolí.“, říká k nově spuštěné službě Roman Bureš, obchodní manažer serveru RealityMIX.cz.

Zobrazení nabízených nemovitostí v mapě také nově dovolí uživatelům pohybovat se po leteckých snímcích a prohlížet průběžně se aktualizující nabídku nemovitostí při pohybu mapou. Díky propojení s Amapy.cz je pak možné využít rovnou na portálu letecké snímky a dům nebo lokalitu si detailně prohlédnout.

Na serveru RealityMIX.cz je ještě řada dalších novinek. Týkají se nejen výrazného zpřehlednění stránek, ale i časového omezení platnosti zadaných nabídek, které zajistí, že celková databáze bude mnohem aktuálnější. Změny se dotknou i administrátorské části, díky které bude pro realitní kanceláře ale i soukromé osoby snazší a přehlednější zadávání inzerátů. Oblíbené funkce věrných uživatelů v osobním profilu, jako je zasílání novinek pomocí hlídacího psa nebo přehled oblíbených nemovitostí a GPS bodů zůstanou zachovány a díky detailnějším možnostem vyhledávání budou ještě užitečnější.

V neposlední řadě bylo pro RealityMIX.cz vytvořeno nové technické zázemí, které nabídne lepší zpětnou vazbu inzerujícím realitním kancelářím a zajistí komfortní práci s importním rozhraním. 

Komentář redakce: Při zkoumání serveru je hned na první pohled vidět, že se jedná o betaverzi, která má ještě své mouchy. Třeba ve Firefoxu se nám nezobrazují náhledy fotografií, i když v IE fungují.

Prohledávání nemovitostí napříč realitními kancelářemi je praktické, stejně jako nové formy vyhledávání. Z našeho pohledu je ale server trochu pozadu za konkurenčním BezRealitky.cz, který má řadu funkcí lépe odladěných, navíc zde převažují nabídky od soukromníků, které nejsou zatíženy vysokými poplatky realitní kanceláři.

Vratislav Klega

Info: www.realitymix.cz, www.bezrealitky.cz 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení