Menu

Rodina špičkových sluchátek Sony 1000X Noise Cancelling se rozrostla

04.09.2017 13:36 | Milan Loucký + Přidat komentář
Rodina špičkových sluchátek Sony 1000X Noise Cancelling se rozrostla

Rodina špičkových sluchátek Sony 1000X Noise Cancelling se rozrostla | foto: CHIP

Na veletrhu IFA 2017 uvedla společnost Sony tři nové variace bezdrátových sluchátek se špičkovou technologií rušení okolního hluku (Noise Cancellation Technology) ze série 1000X. Ta umožní uniknout okolnímu hluku a soustředit se na hudbu, kterou si chcete poslechnout.

Hvězdou jsou bezdrátová sluchátka WF-1000X, která jsou bez jakýchkoli kabelů, pohodlně padnou do uší, a přitom nabízejí špičkovou technologii rušení okolního hluku. Sluchátka WI-1000X v designu s páskem za krk jsou navržena pro ty, kteří si při dojíždění rádi vychutnávají hudbu v tichu a dávají přitom přednost praktičnosti a eleganci. Sluchátka WH-1000XM2 přes hlavu jsou prémiovým modelem s technologií rušení hluku, která nabídnou řadu nových funkcí, výjimečnou výdrž baterie pro ještě intenzivnější a delší požitek z hudby a více možností nastavení zvuku podle potřeby vzhledem k okolí.

Používání nové aplikace Sony Headphones Connect se sluchátky z nové série 1000X poskytuje větší flexibilitu při nastavování zvuku skladby, kterou zrovna chcete poslouchat. Vůbec poprvé na světě je k dispozici funkce pro rozpoznání aktivity posluchače s názvem „Adaptive Sound Control“, která nabízí možnost ovládat zvuk prostřednictvím svých sluchátek. Pomocí aplikace si můžete zvuk nastavit podle přání, můžete individuálně upravovat nastavení režimu rušení hluku (Noise Cancelling) a určit preference tak, aby se nastavení automaticky měnilo podle toho, kde sluchátka používáte a co právě chcete poslouchat.

Modely WH-1000XM2 a WI-1000X přicházejí jako první na světě s funkcí „Atmospheric Pressure Optimizing“ (optimalizace atmosférického tlaku), která pomocí senzorů zjišťuje tlak vzduchu ve vašem okolí a podle něj optimalizuje rušení okolního hluku.

Tyto dvě nové chytré možnosti poslechu přináší Sense Engine, unikátní integrovaná technologie zpracování zvukového signálu a analytické techniky od Sony. Tato technologie umožňuje individualizovaný zážitek z každého tónu, včetně hudby a okolních zvuků, jejichž intenzitu si může uživatel individuálně nastavit podle svých vlastních představ.

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení