Menu

Rychlé karty pro fotografy a kameramany

30.10.2018 16:00 | Milan Loucký + Přidat komentář
Rychlé karty pro fotografy a kameramany

Rychlé karty pro fotografy a kameramany | foto: CHIP

Nabídka paměťových karet SD Transcend byla rozšířena o nové modely s rychlostí čtení až 285 MB/s.

Dostupné v provedení 32 GB a 64 GB nosiče řady 700S jsou určeny pro uživatelé pokročilých digitálních kamer a zrcadlovek.

Nové karty SDXC/SDHC Transcend podporují rozhraní UHS-II standardů U3 a V90. Vyznačují se rychlostí čtení až 285 MB/s a zápisu až 180 MB/s. To umožňuje nahrávat video až do rozlišení 4K, aniž by bylo třeba se obávat nízké kvality záznamu nebo ztráty snímků.

Nosiče této řady jsou určeny k provozu při extrémních podmínkách – výdrží bez poškození i ponoření do vody po dobu 30 minut do hloubky 1 m, jsou odolné proti otřesům, rentgenovému záření a elektrostatickým vlivům, rozsah jejich provozních teplot je –25 °C až 85 °C.

Záruka, cena a podpora

Výrobce zajišťuje životnost karet na úrovni 10 000 cyklů vložení a vyjmutí a pětiletou záruku. Speciální aplikaci RecoverX pro obnovení dat a správu nosičů lze stáhnout zdarma ze stránek výrobce. Produkty budou brzy dostupné k prodeji. Doporučené maloobchodní ceny karet činí 1849 Kč za verzi 32 GB a 2649 Kč za variantu 64 GB.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení