Menu

Rychlé vypalovaní i pro pomalá media

25.02.2008 00:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
Samsung Electronics oznámila zahájení dodávek DVD vypalovačky s označením Super-WriteMaster SH-S223. Mechanika SH-S223 je vybavena technologií over-speed, díky které mohou zákazníci vypalovat vysokou rychlostí i na média, která ji nepodporují.

Rychlé vypalovaní i pro pomalá media

Samsung Electronics oznámila zahájení dodávek DVD vypalovačky s označením Super-WriteMaster SH-S223. Mechanika SH-S223 je vybavena technologií over-speed, díky které mohou zákazníci vypalovat vysokou rychlostí i na média, která ji nepodporují. S touto technologií můžete vypalovat až 22násobnou rychlostí na média, která zvládají v jiných vypalovačkách pouze 12x rychlost a 12x na osmirychlostní média. Média určená pro vypalování nižšími rychlostmi jsou většinou levnější

SH-S223 dokáže vypalovat na širokou řadu médií včetně: 22X DVD±R, 12X DVD-RAM, 16X DVD+R Dual Layer, 12X DVD-R Dual Layer, 8X DVD+RW a 6X DVD-R. Její vysoká rychlost umožní uživatelům vypálit 4,7 GB dat na DVD±R disk za přibližně 4 minuty a 26 sekund. Vypálit DVD-RAM trvá podle výrobce méně než 12 minut.

SH-S223 od Samsungu podporuje SATA rozhraní. Součástí SH-S223 je software, díky kterému si uživatelé mohou snadno vytvářet disky s hudbou, videem, fotografiemi a daty. V balení je i program pro automatický upgrade firmwaru.

Zdroj: Samsung

Pavel Trousil 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení