Menu

Samsung B2100 Xplorer

01.04.2009 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
outdoorový telefon

Samsung B2100 Xplorer

Samsung představuje nový mobilní telefon Samsung Xplorer (B2100). Telefon, který spojuje outdoorové funkce a odolnou konstrukci se stylovým designem, novým spolehlivým partnerem na cesty do přírody. Samsung Xplorer je chráněný před poškozením nárazy, poškrábáním i prachem a vlhkostí. 

V rámci certifikace dosáhl Samsung Xplorer hodnoty IP57. Znamená to, že telefon si poradí nejen se stříkanci vody, ale bez problému si dá i půlhodinovou koupel, a to až v hloubce 1 metr. Samsung Xplorer nezklame ani při prudkém dešti, v prostředí s velkou vlhkostí či při extrémně vysokých či nízkých teplotách.

Pokud rádi sportujete, vyrážíte na vodu nebo se jen často pohybujete ve velmi prašném prostředí, stane se Samsung Xplorer vaší technickou a komunikační oporou. Tělo telefonu chrání nárazuodolný materiál uretan, díky tomu vydrží Samsung Xplorer pády na zem a navíc se vyhnete poškrábání či průniku vlhkosti.

Samsung Xplorer je silný i co do funkčnosti telefonu. Každou svoji výpravu můžete snadno zdokumentovat díky 1,3 Mpx fotoaparátu. Telefon vám poslouží i jako baterka, což oceníte v případě, když se vaše cesty protáhnou až do setmění. Samozřejmostí je také mp3 přehrávač.

Přestože je Samsung Xplorer v první řadě telefonem pro outdoorové aktivity, neopomenul Samsung ani v tomto případě skloubit kvalitní funkce se zajímavým designem. Samsung Xplorer si připisuje statut „nejtenčí ve své třídě", přičemž nabízí i několik barevných variant.

Samsung Xplorer bude na českém trhu dostupný u společnosti Vodafone od měsíce května za cenu 2977 Kč (s tarifem již od 77 Kč).

Specifikace

Síť

GSM/ GPRS / EDGE (850/ 900 / 1800/ 1900MHz)

Displej

1.77" 262K TFT LCD (120x160)

Fotoaparát

1.3 Megapixelů

Video záznam (15fps)

Video / Audio

Video: MPEG4, H.263, 3GP
Audio: MP3, AAC, AAC+, e-AAC, WMA, AMR, MIDI, WAV
FM Radio

Další vlastnosti

Odolný proti prachu/vodě (IP57)
MIL-STD-810F
Baterka (Power LED)
Potlačení hluku

Konektivita

Bluetooth 2.1+EDR, USB 2.0 Full Speed

Paměť

Interní: 7MB
Externí: Micro SD

Baterie

1000 mAh
Doba hovoru: až to 9 h
Pohotovostní doba: až 600 h

Váha

102,8 g (bez baterie: 82,4 g)

Rozměry

113 x 48,9 x 17,4 mm

Vratislav Klega

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení